×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. jūlijs, 2012
Drukāt

Aicina pieteikties konkursam

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina projektu konkursu “Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”. Tā mērķis ir apzināt, novērtēt un popularizēt oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus. Šogad tematiskās prioritātes ir starpkultūru izglītība ‒ dažādu valodu pielietošana mācību procesā, kā arī jaunāko tehnoloģiju izmantošana valodu apguvē.

 

Konkursam var pieteikties visi, kas īsteno valodu apguves projektu vai nodrošina saviem darbiniekiem valodu apguves iespējas ‒ publisko tiesību subjekti, to iestādes, fiziskas personas, neformālās izglītības sniedzēji (bibliotēkas, plašsaziņas līdzekļi), komersanti. Uzvarētāji saņems Eiropas Komisijas (EK) diplomu, tiesības izmantot EK izstrādāto atzinības zīmes simboliku, kā arī VIAA speciālbalvu.

Projektu pieteikumus var iesniegt līdz 15. augustam. Atzinības zīmes tiek piešķirtas projektiem, kas pieteikšanas brīdī tiek īstenoti vai tuvojas nobeigumam, savukārt tās nepiešķir par izstrādātiem mācību materiāliem. Ar konkursa nosacījumiemvar iepazīties mājaslapas “www.viaa.gov.lv” sadaļā “Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+