Mobilā versija
Brīdinājums +1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
14. septembris, 2015
Drukāt

Aicina uz sarunu par Raini un “Uguni un nakti” (1)

Foto: Kristaps KalnsFoto: Kristaps Kalns

Trešdien, 16. septembrī plkst. 10.30 LU Sociālo zinātņu fakultātē Berlina auditorijā notiks saruna par Raini un viņa simbolu drāmu “Uguns un nakts”, liecina ieraksts LU portālā.

Sarunā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra direktora palīdze repertuāra jautājumos, teātra zinātniece, Dr. art. Ieva Struka, režisors Viesturs Kairišs, profesore, Dr. phil. Skaidrīte Lasmane, docente, Dr. art. Zane Radzobe un profesore, Dr. hist. Vita Zelče.

Sarunas uzmanības centrā Raiņa “Uguns un nakts” jauniestudējums Nacionālajā teātrī, kura režisors ir Viesturs Kairišs un kas pirmizrādi piedzīvoja šā gada 11. septembrī. Paredzēts, ka sarunā tiks vērtēta Raiņa daiļrade, viņa domāšanas ētiskā rezonanse, veikuma nozīme pagātne un šodienā, kā arī skarti citi ar 150 jubilejas svinībām saistīti jautājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. SPĪDOLA (Liek aizvilkt priekškaru teltij, aiziet no durvīm smiedamās.)
    “Jūsu brāļus un māsas ved atpakaļ drīz – / Jums Roma verdzību atnesīs!” (U.u.N, trešai cēliens)
    ===================================================================
    Vai tad intelektuāļi, kas sekmēja Raiņa oriģinālā darba izmešanu no skolu programmas, tad ko jēdzīgu spēs izpriest par parodiju?

Kāpēc tēvs nestrādāja čekā... Saruna ar Ingu Gaili un Dāvi Auškāpu1. novembrī "Dirty Deal Teatro" pirmizrādi piedzīvos Ingas Gailes luga "Tēvs varonis’69" Dāvja Auškāpa režijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+