Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
14. septembris, 2015
Drukāt

Aicina uz sarunu par Raini un “Uguni un nakti” (1)

Foto: Kristaps KalnsFoto: Kristaps Kalns

Trešdien, 16. septembrī plkst. 10.30 LU Sociālo zinātņu fakultātē Berlina auditorijā notiks saruna par Raini un viņa simbolu drāmu “Uguns un nakts”, liecina ieraksts LU portālā.

Sarunā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra direktora palīdze repertuāra jautājumos, teātra zinātniece, Dr. art. Ieva Struka, režisors Viesturs Kairišs, profesore, Dr. phil. Skaidrīte Lasmane, docente, Dr. art. Zane Radzobe un profesore, Dr. hist. Vita Zelče.

Sarunas uzmanības centrā Raiņa “Uguns un nakts” jauniestudējums Nacionālajā teātrī, kura režisors ir Viesturs Kairišs un kas pirmizrādi piedzīvoja šā gada 11. septembrī. Paredzēts, ka sarunā tiks vērtēta Raiņa daiļrade, viņa domāšanas ētiskā rezonanse, veikuma nozīme pagātne un šodienā, kā arī skarti citi ar 150 jubilejas svinībām saistīti jautājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. SPĪDOLA (Liek aizvilkt priekškaru teltij, aiziet no durvīm smiedamās.)
    “Jūsu brāļus un māsas ved atpakaļ drīz – / Jums Roma verdzību atnesīs!” (U.u.N, trešai cēliens)
    ===================================================================
    Vai tad intelektuāļi, kas sekmēja Raiņa oriģinālā darba izmešanu no skolu programmas, tad ko jēdzīgu spēs izpriest par parodiju?

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+