×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. jūnijs, 2015
Drukāt

Ainars Latkovskis neesot aizskāris Vaškeviča godu tviterī, attaisno arī Čerņicki

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ainars Latkovskis

Rīgas apgabaltiesa piektdien noraidīja kukuļošanā apsūdzētās bijušās Finanšu ministrijas amatpersonas Vladimira Vaškeviča prasību pret partijas “Vienotība” deputātu Ainaru Latkovski un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietnieku Kasparu Čerņecki par nepatiesas informācijas izplatīšanu, goda un cieņas aizskārumu, aģentūra BNS uzzināja tiesā.

Tāpat Vaskevičam jāatlīdzina Latkovskim un Čerņickim tiesāšanās izdevumi kopumā vairāk nekā 700 eiro apmērā.

Vaškeviča advokāte Jeļena Kvjatkovska aģentūrai BNS pavēstīja, ka Rīgas apgabaltiesas spriedumu noteikti pārsūdzēs kasācijas kārtībā Augstākajā tiesā.

Pilns tiesas spriedums būs pieejams 30.jūnijā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Siguldas tiesa pagājušā gada nogalē noraidīja Vaškeviča prasību par nepatiesu ziņu atsaukšanu un morālā kaitējuma piedziņu pret Latkovski un Čerņecki.

Tiesa noraidīja Vaškeviča prasību Latkovskim atsaukt 2013.gada 30.oktobra mikroblogošanas vietnē “Twitter” izplatīto ziņu “Ir info, ka KNAB pieķertās Muitas kriminālpārvaldes amatpersonas esot Vaškeviča cilvēki, kuri turpinājuši pildīt bijušā šefa pasūtījumus”, kā arī nosakot šīs ziņas atsaukšanas kārtību.

Tāpat tiesa nosprieda noraidīt arī Vaškeviča prasību daļā par pienākuma uzlikšanu Čerņeckim LTV raidījumā “Rīta Panorāma” atsaukt 2013.gada 31.oktobrī raidījumā “Rīta Panorāma” izplatīto informāciju, ka Latkovska izteikumi sociālajos tīklos esot patiesi un viņš piekrītot Latkovska teiktajam.

Attiecībā uz Vaškeviča prasību daļā par morālā kaitējuma piedziņu 15 tūkstošu eiro apmērā gan no Latkovska, gan Čerņecka, tiesa nosprieda to noraidīt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+