×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2012
Drukāt

“airBaltic” pāriet uz ziemas sezonas lidojumu sarakstu

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” šodien, 28.oktobrī, pāriet uz ziemas sezonas lidojumu sarakstu ar palielinātu lidojumu skaitu, tādējādi paplašinot darbību maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos un Krievijā/NVS, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja aviosabiedrībā.

Palielinot lidojumu biežumu salīdzinājumā ar pērno ziemu, “airBaltic” uzlabos piedāvājumu gan vietējiem pasažieriem, gan tiem, kas ceļo tranzīta lidojumos caur Rīgu uz un no 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā/NVS.

“airBaltic” ziemas sezonas lidojumu sarakstam pievieno arī lidojumus maršrutā uz Budapeštu un Kišiņevu, kā arī palielina lidojumu skaitu maršrutos, kas savieno Rīgu un Londonu, Parīzi, Briseli, Amsterdamu, Vīni, Minheni, Diseldorfu, Oslo, Bergenu, Billundu, un kā savus partnerus piesaistīs vairākas nozīmīgākās aviokompānijas, kas piedāvā ērtus sadarbības lidojumus visā pasaulē.

“airBaltic” palielinās lidojumu skaitu maršrutā Rīga-Londona līdz astoņiem lidojumiem nedēļā pērn ziemas sezonā piedāvāto septiņu lidojumu vietā.

Arī lidojumu skaits maršrutā Rīga-Parīze pieaugs no septiņiem līdz deviņiem lidojumiem nedēļā. Sadarbībā ar aviokompāniju “AirFrance” “airBaltic” pasažieriem tiks nodrošināta iespēja ērti nokļūt vairāk nekā 150 galamērķos visā pasaulē.

“airBaltic” palielinās lidojumu skaitu maršrutā Rīga-Brisele no astoņiem uz desmit lidojumiem nedēļā. “airBaltic” sadarbība ar aviokompāniju “Brussels Airlines” nodrošinās iespēju sniegt ērtus lidojumus uz galamērķiem Āfrikā.

“airBaltic” palielinās lidojumu skaitu maršrutā Rīga-Amsterdama līdz deviņiem lidojumiem nedēļā pagājušā ziemā piedāvāto septiņu lidojumu vietā, kā arī nostiprinās sadarbību ar aviokompāniju “KLM”, piedāvājot ērtus lidojumus uz galamērķiem visā pasaulē.

Lidojumu skaits maršrutā Rīga-Vīne pieaugs no septiņiem līdz desmit lidojumiem nedēļā, lidojumi tiks nodrošināti sadarbībā ar aviokompāniju “Austrian Airlines”.

Arī lidojumi maršrutā Rīga-Minhene tiks nodrošināti biežāk, to skaits tiks palielināts no septiņiem līdz desmit lidojumiem nedēļā.

Pagājušā ziemā piedāvāto četru lidojumu vietā “airBaltic” piedāvās piecus lidojumus nedēļā arī maršrutā Rīga-Diseldorfa. “airBaltic” nesenā sadarbības izveide ar “airberlin” ļaus paplašināt savienojumus starp Baltijas reģionu un lidostām Vācijā, piemēram, Ķelni, Štutgarti, Nirnbergu, Minsteri, Karlsrūi/Bādenbādeni, Sārbrukeni, Vesterlandi.

“airBaltic” palielinās lidojumu skaitu maršrutā Rīga-Billunda līdz četriem lidojumiem nedēļā pērn ziemā piedāvāto trīs lidojumu vietā.

Salīdzinot ar pagājušo ziemu, lidojumu skaits maršrutā Rīga-Bergena tiks papildināts ar vienu lidojumu nedēļā, turpmāk nodrošinot četrus lidojumus nedēļā. Maršrutā Rīga-Oslo tiks piedāvāti 20 lidojumi nedēļā, bet lidojumu skaits starp Norvēģiju un Baltijas reģionu tiks palielināts līdz 29 lidojumiem nedēļā.

Ziemas sezonai sākoties, “airBaltic” uzlabos arī klientu servisu Kijevas Borispoles lidostā, pārejot uz jaunuzcelto lidostas termināli D.

Valstij piederošā “airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. 2011.gadā kompānijas apgrozījums bija 228 miljoni latu, bet zaudējumi sasniedza 83,6 miljonus latu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+