“Ak Bars” zaudē pagarinājumā un vēlreiz brauks uz Čeļabinsku 0

Latvijas hokejista Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas “Ak Bars” svētdien neizmantoja iespēju iekļūt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas finālā, zaudējot Čeļabinskas “Traktor” vienībai Austrumu konferences fināla piektajā spēlē, taču paliekot vadībā visā sērijā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Ak Bars” svētdien savā laukumā cieta neveiksmi pagarinājumā ar 1:2, bet sērijā līdz četrām uzvarām joprojām ir vadībā ar 3:2, informē organizatori.

Dārziņš spēlēja 19 minūtes (19:14), divas reizes meta pa vārtiem, bet rezultativitātes punktus neguva.

Pamatlaikā “Traktor” atklāja rezultātu pirmajā puslaikā, taču mājinieki spēles 50. minūtē pēc aizsarga Iļja Ņikuļina gūtajiem vārtiem panāca izlīdzinājumu. Uzvaru viesi izrāva pirmā pagarinājuma beigās, kad astoņas sekundes pirms sirēnas precīzs bija soms Petri Kontiola, kuram pēc Valērija Ņičuškina piespēles atlika ieraidīt ripu tukšos pretinieku vārtos.

Sērijas sestā spēle otrdien notiks Čeļabinskā.

Jau ziņots, ka Rietumu konferences finālā Maskavas “Dinamo” ar 3:2 ir vadībā pret Sanktpēterburgas SKA. Sesto spēli abas komandas aizvadīs pirmdien Maskavā.