×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. oktobris, 2012
Drukāt

Aktierim jāpiepelnās


“Mūsu ģimenē ļoti iemīļots ir seriāls “Likteņa līdumnieki”. Ar interesi Latvijas televīzijā skatāmies arī Alberta tēla atveidotāja Māra Andersona ierunātās dokumentālās filmas un seriālus. Skatoties televīziju vai klausoties radio, aizkadra balsij ir liela nozīme – tā vai nu piesaista, vai traucē.

Māris Andersons turklāt aizkadrā vienmēr runā labā, skaidrā dikcijā. Tikai pēdējā laikā jaunajās filmās viņa balss vairs nav dzirdama. Mēs būtu ļoti priecīgi ar “Latvijas Avīzes” palīdzību uzzināt, ar ko pašlaik nodarbojas Māris. Vai vairs neierunās filmas?” 
Raimonds Engures novadā

 

 

Māris Andersons, aktieris: “Pašlaik filmu ierunāšanu televīzijā esmu pārtraucis, jo vasarā biju ļoti noslogots otrā darbā. Tāpat kā daudziem citiem aktieriem Latvijā, lai nopelnītu pietiekami izdzīvošanai, man jāstrādā vairākās vietās. Līdztekus kinofilmu un reklāmu ierunāšanai es vadu ekskursijas aģentūras “Impro ceļojumi” tūristu grupām uz dažādām pasaules vietām. Tūrisma sezonā šajā darbā biju tik aizņemts, ka mana sadarbība ar Latvijas Televīziju uz brīdi pārtrūka un pēdējos divus mēnešus tiešām neesmu ierunājis neko. Taču jau drīzumā iešu uz televīziju runāt par tālāko sadarbību un plānoju, ka ziemā mana balss ēterā jau atkal skanēs biežāk. Esmu uzticīgs aktiera profesijai, tāpēc iespējas ierunāt kādu filmu, reklāmu vai nospēlēt lomu meklēšu vienmēr.”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+