×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
14. marts, 2017
Drukāt

Aktieris Kaspars Dumburs ar grupu izdod debijas albumu “Raimons Pauls nav latvietis” (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Martā digitāli klajā laists radošās apvienības „Kapelmeistars Group” pirmais albums “Raimons Pauls nav latvietis”. Albums sastāv no 12 oriģinālkompozīcijām, kuras ierakstītas ierakstu studijā un izdevniecībā „Dirty Deal Audio HQ”, laika posmā no 2015. gada līdz 2017. gada martam. Ieraksti klausītājiem pieejami Youtube un Spotify platformās.
Mūzikas un vārdu autori ir paši grupas dalībnieki. Albumā apkopotie ieraksti pauž nostāju pret procesiem sabiedrībā, pastāvošiem stereotipiem un ierūsējušu vai uzspiestu domāšanu, vērtību sistēmu. „Kapelmeistars Group” mūzika ir brīva no aizspriedumiem, līdz ar to nes sava veida grupas dalībnieku vēstījumu: katrs var būt tas, kas vēlas būt.

Grupas pamatsastāvā apvienojušās trīs brīvi domājošas un radošas personības: Krūmvēvers (īstajā vārdā Edgars Polis), Kasio Peiss jeb plašāk zināms kā Nacionālā teātra aktieris Kaspars Dumburs un Dj Sisna (īstajā vārdā Ansis Kolmanis), kas sevi jau pierādījis Latvijas mūzikas industrijā.

Albuma koncepts ir balstīts uz leģendu, kuras pamatā ir divu grupas dalībnieku apmēram vienā laikā redzēti sapņi. „Leģendā kāds R. Pauls Rīgā, mākslinieku savienības ēkā Brasā, slepus ierodas nodedzināt telpu, kurā atrodas serveri ar latviešu tautas mūzikas un mākslas arhīvu, tajā skaitā arī lielu daļu viņa paša radītā. Iemesls – viņš patiesībā nemaz nav latvietis, maestro vēnās ritot kazahu asins. KMG moto savā veidā apgāž šī albuma nosaukumu, jo arī Raimons Pauls, ja vēlas, var būt latvietis,” par albumu idejisko pamatu izsakās Kaspars Dumburs.

Albuma prezentācijas koncerts notiks 31. martā 19:00 Jūrmalā, Kauguru Kultūras namā.

Par grupu: „Kapelmeistars Group” dibināts 2004. gadā, Kauguros, un grupas kodolsastāvā ir trīs talantīgi jauni vīrieši, vokālisti un dziesmu autori Kasio Peiss un Krūmvēvers, kā arī mūzikas autors un skaņu režisors DJ Sisna. „Kapelmeistars GROUP” pirmajā studijas albumā “Raimons Pauls nav latvietis” piedalās arī aktrise Madara Botmane un aktieris Juris Jope.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. pilnīgs vienalgs Atbildēt

  tāpat viņus neklausīšos… 😛 😉

 2. sirpis industrijām Atbildēt

  ….sevi jau pierādījis Latvijas mūzikas industrijā…. bet nu īsteni emociju, izvirtības un deģenerences industrijas rullē. Šajās industrijās cilvēkvedīgām būtnēm īstā vieta

 3. Sorosa projekts tiek izspēlēts ari mūzikas jomā.
  Identisks starts literatūrā bij pirms pāris gadiem, ko veica atseviški idejiskie infiltrāti, izmantojot provokatīvus izteikumus pret Noru Ikstenu. (praktiski var ņemt jebkuru personālija šeit nav izšķirošais)
  Pēc tam viņus redzējām darbojamies Sorosa pereklī, kurš nu tiek cītīgi reklamēts “Satori”.
  _____
  Doma ir dažādos veidos graut visus sabiedrības pamatus, sagraut tautas, vērtības, lai veidotu jauno globalistu pilsoni.

 4. Parasti tās pretestības grupas aprobežojas ar kuplejām, tālām no mākslas pamatiem.
  Tad jau redzēsim, kas tajā albūmā būs …

Draugiem Facebook Twitter Google+