×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Aktieru ansamblis “Ilga” aicina uz desmit gadu svinībām Liepājā

Ronalda Šulca fotoRonalda Šulca foto

29. augustā plkst. 19 Liepājā, “Pūt, Vējiņi!” koncertestrādē notiks Dailes teātra aktieru ansambļa “Ilga” desmit gadu jubilejas koncertuzvedums “17 pansionāta mirkļi”, pavēstīja producente Ieva Šteinberga.

Šteinberga atgādina, ka Dailes teātris visos laikos ir bijis slavens ar saviem dziedošajiem aktieriem – “Mūžīgais unisons”, “Mīlas metronoms”, Harijs Spanovskis un Jānis Paukštello, un nu jau desmit gadus arī Dailes teātra vokāli – dramatiski-instrumentālais ansamblis “Ilga”, kurā apvienojušies trīs atraktīvi un dziedoši aktieri – liepājnieks Gundars Silakaktiņš, Aldis Siliņš un Lauris Subatnieks.

“Lai cik ļoti ansambļa dalībnieki pēc garas un intensīvas sezonas Dailes teātrī vēlētos atpūsties, tas izrādās neiespējami. Grupas fani no dažādām Latvijas malu malām sūta vēstules un burtiski pieprasa jubilejas koncertus. Atteikt nav iespējams, tāpēc, lai godam visā Latvijā atzīmētu aktieru ansambļa “Ilga” jubileju, tās dalībnieki ir radījuši jaunu, humoristiski – muzikālu uzvedumu “17 pansionāta mirkļi”, sadarbojoties ar Liepājas apkārtnes atraktīvo “meiteņu” ansambli “Jestrās večiņas”: Antoniju no Liepājas (taustiņinstrumenti), Līviju no Pāvilostas (basģitāra), Ženiju no Vaiņodes (ģitāra), Silviju no Grobiņas (sitamie instrumenti)”, stāsta producente.

Jubilejas koncertuzveduma darbība norisināsies “Pūt, Vējiņi!” koncertestrādes veco ļaužu pansionātā “Ilga”, kurā valda intrigas, pārpratumi un joki. Tur brīnišķīgo Dailes teātra aktieru kopīgie piedzīvojumi un pārdzīvojumi desmit gadu garumā izskanēs nenopietni teatrālos kontekstos un zemtekstos komponista Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Edmunda Goldšteina un Ulda Stabulnieka dziesmās, kā arī populāru latviešu dzejnieku dzejas darbos.

Uzveduma režisors Gundars Silakaktiņš, tērpu māksliniece Jurate Silakaktiņa, horeogrāfs Kārlis Božs, producente Ieva Šteinberga.

Pirmo trīssimts biļešu īpašā cena – 7 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+