Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. decembris, 2014
Drukāt

Aktrisei Džūdijai Denčai aprit 80

Foto: AFPFoto: AFP

Pazīstamā angļu aktrise lēdija Džūdija Denča šodien, 9. decembrī, svin 80 gadu jubileju, bet Ziemassvētkos viņa kopā ar Dastinu Hofmanu būs redzama BBC ekranizētajā Roalda Dāla stāstā “Esio Trot”, ko latviski precīzi būtu atveidot “Sicupur Uņurb”.

Novembrī aktrise laikrakstam “The Guardian” atzina, ka viņu “gluži vienkārši dara traku” cilvēki, kuri jautā, kad viņa dosies atpūtā, un uzsvērusi, ka vecums ir tikai cipars.

Aktrisei, kuru, iespējams, vispirms atceramies kā MI-6 no Džeimsa Bonda filmām, pirms dažiem gadiem diagnosticēja makulas deģenerāciju, kas apgrūtina redzi tuvumā, tādēļ viņa vairs nevar pati lasīt scenārijus, tomēr viņa karsti noliedz nepieciešamību padoties kaitēm, uzsverot: “Es to neieredzu. Negribu, lai man kāds stāsta, ka esmu pārāk veca, lai ko darītu; gribu to vispirms izmēģināt, un tad, ja nespēju, man var teikt, ka to nespēju.”

Romantiskajā stāstā “Esio Trot” Denča spēlēs noslēgto Silveras kundzi, kura visu savu maigumu dāvina bruņurupucītim Alfijam, pārdzīvojot, ka tas neaug lielāks, un pat nepamana, ka viņas kautrīgais kaimiņš Hopija kungs viņā slepeni iemīlējies. Taču Hopija kungs izdomā viltīgu plānu, kā panākt, lai Alfijs “augtu”, un starp abiem senioriem uzplaukst jūtas.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+