×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
14. marts, 2016
Drukāt

ĀM aicina neapmeklēt Turcijas dienvidaustrumu reģionu (1)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ārlietu ministrija (ĀM) aicina neapmeklēt Turcijas dienvidaustrumu reģionu, liecina ministrijas interneta vietnē publiskotā informācija.

Ceļotājiem uz Turciju ĀM atgādina, ka, turpinoties bruņotajiem konfliktiem Sīrijā un Irākā, joprojām saglabājas saspringta situācija uz Turcijas-Sīrijas un Turcijas-Irākas robežas. ĀM ceļotājiem neiesaka apmeklēt Turcijas-Sīrijas pierobežas reģionus, kā arī izvairīties no Turcijas-Irākas pierobežas reģionu apmeklēšanas bez īpašas nepieciešamības.

Tāpat ĀM informē, ka saskaņā ar Turcijas kompetento iestāžu sniegto informāciju un, ņemot vērā esošo drošības situāciju, ārvalstu pilsoņiem ir liegta Turcijas-Sīrijas robežas šķērsošana. Ievērojot drošības situācijas pasliktināšanos, ĀM aicina neapmeklēt Turcijas dienvidaustrumu reģionu.

Svētdien Ankaras centrā notika sprādziens, kurā dzīvību zaudēja vismaz 34 cilvēki un tika ievainoti 125. Ņemot vērā to, ka jau iepriekš notikuši sprādzieni gan Turcijas galvaspilsētā Ankarā, gan lielākajā pilsētā Stambulā, ĀM aicina ceļotājus izvairīties no tādu vietu apmeklēšanas, kur pulcējas liels cilvēku skaits, tai skaitā protesta akciju norises vietas, kas var kļūt par teroristu uzbrukuma mērķi.

ĀM iesaka būt īpaši piesardzīgiem, uzturoties Turcijas lielākajās pilsētās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Turcija ,tāpat kā Ēģipte,Tunisija,Alžīra jau varāk kā 2 gadus nau ceļojumiem drošas valstis ,LV tas ir jaska skaidri un gaiši apmeklējums ir saistīts ar draudiem veselībai un dzīvībai. Variet apdrošināties ,interesanti kāda likme par terorisma skādi veselībai un dzīvībai …? Vai ir kāds kas apdrošinās..?

Draugiem Facebook Twitter Google+