×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
27. februāris, 2017
Drukāt

Amatu pamet Latvijas Radio vadītājs (6)

Foto - LETAFoto - LETA

No amata atkāpsies Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš, preses relīzē apstiprina Latvijas Radio. Pauliņa pēdējā darba diena būs 9.marts.

“Apstākļos, kad ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekļu aktīvu līdzdalību tiek izplatīta nepatiesa informācija par VSIA Latvijas Radio un kapitālsabiedrības valdes darbību, NEPLP nav izrādījusi ieinteresētību un gatavību risināt ieilgušu situāciju, kad atsevišķi valdes locekļi pienācīgi nepilda savus amata pienākumus. Gluži pretēji, NEPLP, klaji pārkāpjot likumā noteiktos ierobežojumus un atbildības sadalījumu, iejaucas kapitālsabiedrības valdes kompetencē esošos jautājumos, vienlaikus nepildot savus tiešos, NEPLP ar likumu noteiktos pienākumus un demonstrējot nepietiekamu kompetenci būtisku normatīvo regulējumu un politikas plānošanas dokumentu izpratnē, tai skaitā saistībā ar valsts vidēja termiņa budžeta plānošanas jautājumiem, kas rada būtiskus riskus Latvijas Radio likumā noteikto uzdevumu izpildei un vidēja termiņa stratēģijā noteikto rīcības virzienu īstenošanai, neredzu iespēju turpināt valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildi,” aiziešanu no amata preses paziņojumā pamato A. Pauliņš.

Latvijas Radio valdi veido kopumā trīs cilvēki. Nesen radio žurnālisti paziņoja, ka apsver pat streika iespēju zemās algas dēļ. Valdē ir arī Sigita Roķe – valdes locekle programmu attīstības jautājumos, kā arī Uldis Lavrinovičs – valdes loceklis tehniskā nodrošinājuma jautājumos.

Valdei iepriekš Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome bija uzdevusi līdz šā gada 1.martam iesniegt informāciju par radio pamatalgu un piemaksu sistēmu. Savukārt valdei padome pārmeta sliktu savstarpējo sadarbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 2. Aidim vajag 30% algas pielikumu.Labākais žurnālists šim pus Daugavas.

  • Otru tik lielu tukšpauri par kuru esi tik ļoti esi aizkustināts grūti atrast LR …Viņš jau tagad par savu tukšpaurību saņem lielāku algu kā piem. Ziņu dienests, kas ar saviem pērnieciskajiem raidījumiem aizpilda tukšpaura ētera laiku…Brīvajā mikrofonā var dzirdēt izcilas viņa tukšpaurības pērles…neorientējas nevienā jautājumā …
   Tukšpauri varētu iecelt bijuša Aldiņa vietā par radio valdes priekšnieku… Tad nevajadzēs pa tukšo aurot par lielākām algām…

 3. 1)No amata atkāpsies Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš, vēsta Latvijas Televīzija. Pauliņa pēdējā darba diena būs 9.marts.
  ————————————
  Tā ir GĻĒVA – īstam vecim necvienīga rīcība!

  2)Latvijas Radio valdi veido kopumā 3 cilvēki. Nesen radio žurnālisti paziņoja, ka apsver pat streika iespēju zemās algas dēļ.
  —————————————–
  Nedomāju, ka vidējā – 900 eiro ir zema alga! Dažs atvelkas uz 1 stundu dienā kaut ko nomurmulē un sveiki! Ja būtu jāstrādā 8 stundas tad šie MĪKSTMIEŠI, kas taurē par mazajām algām, apčurātos!
  Bet 8 stundas dienā, dažs vēl vairāk stundas strādā LIELĀKĀ daļa Latvijā! un viņiem pat sapņos nerādās, ka varētu saņemt šos 900 eiro vai kā lielākā BĻAUKA iekš radio Tomsons, kurš dienā dzirdams 2 stundas, saņem vēl VAIRĀK …
  Tāpēc ir ļoti PAREIZI, ka Valdei iepriekš Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu (NEPL) padome uzdevusi līdz šā gada 1.martam iesniegt informāciju par radio PAMATALGU un PIEMAKSU sistēmu, atsevišķi izdalot katru LR programmu un struktūrvienības.

 4. Izliekamies neredzam vai arī negribam redzēt, ka Latvijas Radio 4 programma – kura ir tikusi izveidota mazākutautībām, lai saliedētu sabiedrību ap latviešu valodu , kultūru – ir pārvērsta par 24 stundu apraidi tikai vienā valodā. proti amp. 97% raidījumu skan tikai vienā no mazākumtautību valodām – krievu valodā! Šī Latvijas Radio 4 programma ir izpletusies un viņai ir iedotas pamatīgs finansiāls atbalsts. Ko mēs darām? Kam mēs tērējam naudu? Vai izliekamies neredzam. ka LR4 apraide šķeļ nāciju un darbojas tieši pretēji NEPLP izsniegtai atļaujai? lūk kur ir nauda, kura ir jāiegulda citās programmās, citās LR vajadzībās! Vai akli esam?

Draugiem Facebook Twitter Google+