Mobilā versija
+1.5°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
10. novembris, 2016
Drukāt

Amerikāņi pastiprināti interesējas par iespējām pārcelties uz Jaunzēlandi (1)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Jaunzēlandes imigrācijas dienests ceturtdien paziņoja, ka krasi pieaudzis amerikāņu skaits, kuri pēc Donalda Trampa ievēlēšanas ASV prezidenta amatā interesējušies par pārcelšanos uz Jaunzēlandi.

Dienests paziņoja, ka tā mājaslapa līdz ceturtdienas plkst.9 (trešdienas plkst.23 pēc Latvijas laika) no ASV apmeklēta 56 300 reižu, kas ir teju par 25 reizēm vairāk nekā parasti dienā – 2300 apmeklējumi.

“Tajā pat 24 stundu laika posmā mājaslapa “New Zealand Now”, kas satur informāciju par dzīvošanu, strādāšanu, studēšanu un investēšanu Jaunzēlandē, no ASV apmeklēta 70 500 reižu, salīdzinot ar 1500 reižu vidēji dienā,” pavēstīja dienesta pārstāvis.

Jaunzēlandē gada laikā līdz jūnijam uzturēšanās atļaujas piešķirtas 1288 amerikāņiem. Vēl 8876 tika piešķirtas daba vīzas un 2997 tika piešķirtas studentu vīzas.

Austrālijas portāls “news.com.au” ziņo, ka cilvēki pastiprināti meklē informāciju par pārcelšanos uz Austrāliju.

Trešdien ASV mediji ziņoja, ka, Trampam izvirzoties vadībā ASV prezidenta vēlēšanās, Kanādā “nobrukusi” oficiālā imigrācijas jautājumiem veltītā tīmekļa vietne.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko jūs LA gribat pateikt ar šo? Vai to, ka Jaunzēlande kļūs par liberastu valsti?

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+