×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Amerikas latviete Hilborna: Sapņi piepildās, paldies visiem par atbalstu (3)

foto: facebook.comfoto: facebook.com

Ariana Hilborna

Amerikas latviete Ariana Hilborna sociālajos tīklos ievietojusi paziņojumu, kurā pasakās par atbalstu un izsaka pagodinājumu pārstāvēt Latviju Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs augustā.

Latvijas Olimpiskā komiteja ceturtdien apstiprināja Latvijas komandas sastāvu startam Rio olimpiskajās spēlēs un tajā iekļauta arī Hilborna. Kā zināms, kvalifikācijas normatīvu bija izpildījušas četras Latvijas maratonskrējējas, bet Rio startēt drīkstēs tikai trīs – zaļā gaisma dota Jeļenai Prokopčukai, Ilonai Marhelei un Arianai Hilbornai, bet Anita Kažemāka, kurai vājākais rezultāts, ievietota rezervistu sarakstā.

“Paldies ģimenei un draugiem ASV un Latvijā, arī sponsoriem par atbalstu, īpašu pēdējo pāris mēnešu laikā. Ar cieņu, godu un satraukumu paziņoju, ka Rio olimpiskajās spēlēs pārstāvēšu Latviju maratonā. Sapņi piepildās,” Hilborna raksta savā “Facebook” profilā. 35 gadus vecā sportiste olimpisko normatīvu izpildīja jūnija beigās Otavā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Man žēl par Anitu.

  2. Sapņi piepildās,” Hilborna raksta savā “Facebook” profilā. 35 gadus vecā sportiste olimpisko normatīvu izpildīja jūnija beigās Otavā

    Atvēru savu Facebook, atradu šo meiteni un NEKĀ TĀDA VIŅAS PROFILĀ NAV!!!!

    • Ariana Zvera Hilborna:
      Thank you to family and friends both in the U.S. and Latvija, and to my sponsors for your support especially these last few months. I am beyond humbled, honored, and excited to announce that I will be heading to Rio to represent Latvija in the marathon on August 14. Dreams do come true.

Draugiem Facebook Twitter Google+