×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2015
Drukāt

Ameriks uz izmeklēšanas laiku atstādina “Rīgas servisa” vadību

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes (RD) priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks ceturtdien uz mēnesi no amata atstādinājis pašvaldības kapitālsabiedrības “Rīgas serviss” valdes priekšsēdētāju Diānu Kozlovsku, aģentūru BNS informēja RD pārstāvis Mareks Gailītis.

Kapitālsabiedrības valdes locekļa amatā iecelts RD Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Juris Redzobs par valdes locekli.

“Redzoba uzdevums ir veikt pārbaudi un mēneša laikā sniegt detalizētu ziņojumu par notikušo ugunsgrēku Juglas vidusskolā,” pauda Gailītis.

Jau vēstīts, ka degšanu Rīgas Juglas vidusskolā trešdien, Atbilstoši Amerika paustajam, visticamāk, izraisījusi strādnieku nevērība, remontējot jumtu. “Pirmā piegājienā ir skaidrs, ka tā ir strādnieku nevērīga rīcība uz jumta,” Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Ameriks, uzsverot, ka tas par 99% skaidrs. Darbi ir apdrošināti.

Viņš informēja, ka jumta remontu skolā veica uzņēmums “Rīgas serviss”. Ameriks ir sasaucis kapitāldaļu turētāja sapulci un plāno atstādināt valdes priekšsēdētāju un iecelt pagaidu vadību, lai veiktu pārbaudes, kāpēc šāds ugunsgrēks izcelās. Arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests dos savu atzinu.

Ameriks informēja, ka skolā remonts veikts pirms deviņiem gadiem, taču tagad tecēja vienā vietā jumts un tas tika labots.

Rīgas vicemērs uzsvēra, ka kādam par to būs jāatbild.

Viņš teica, ka tā ir liela skola un mācības bērniem turpināsies citās skolās. Tas varētu ilgt kādu mēnesi. Viņš pauda cerību, ka arī mēneša laikā tiks veikta pārbaude un būs precīzi zināmi ugunsgrēka radītie zaudējumi.

Tāpat vēstīts, ka trešdien pēcpusdienā Juglas vidusskolas jumta un bēniņu konstrukcijās izcēlies ugunsgrēks. Kopējā degšanas platība bija 400 kvadrātmetru. Ar dūmiem saindējās viens zēns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+