Mobilā versija
+1.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
22. februāris, 2016
Drukāt

“Amnesty International” apsūdz Krieviju kara noziegumos Sīrijā (3)

Krievu spēku uzbrukums opozīcijas spēku kontrolētajai zonai Alepo.Krievu spēku uzbrukums opozīcijas spēku kontrolētajai zonai Alepo.

Krievijas spēku uzbrukums opozīcijas kontrolētajai zonai Alepo, Sīrijā.

Starptautiskā cilvēktiesību aizstāvju organizācija “Amnesty International” televīzijas kanālam “Sky News” paziņojusi, ka Krievija vainojama dažos no smagākajiem kara noziegumiem, kas pieredzēti pēdējos gadu desmitos.

“Amnesty International” apgalvo, ka Maskavas militārās lidmašīnas pēdējā nedēļā Sīrijā tīši bombardējušas mierīgos iedzīvotājus un palīdzības organizācijas darbiniekus.

Organizācijas pārstāve norādīja, ka uzlidojumi joprojām turpinās un mērķu vidū bijušas skolas, slimnīcas un civiliedzīvotāju mājas.

Viņa sacīja, ka Krievijas un Sīrijas aviāciju īstenotā civilo mērķu bombardēšana pati par sevi ir kara noziegums, bet brīdināja, ka pienāk arī ziņas par tīšiem atkārtotiem uzlidojumiem jau sabombardētajām vietām, kuros nogalināti un ievainoti humāno palīdzību organizāciju darbinieki un civiliedzīvotāji, kas mēģinājuši evakuēt ievainotos un mirušos.

Kremlis noliedz, ka bombardētu civilos mērķus, un uzstāj, ka veic uzlidojumus tikai teroristu pozīcijām

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. CIK STULBS CILVĒKS!? UN CIK TAVA SKAISTĀ “LELLE”?????????????????????

  2. lai kāds tikai tagad pmēģina pateikt, ka šī organizācija“Amnesty International” nav politiska t.i. ideoloģiska! 🙂 cik daudz apsūdzību ir saņēmusi amnēzijas savonotās valstis t.i. asv no “Amnesty International”?

VIDEO: Itālijā pēc lavīnas atrod izdzīvojušosGlābēji Itālijā turpina meklēt apmēram 30 cilvēkus, kurus ceturtdien kalnu viesnīcā apraka lavīna. Itālijas ziņu aģentūra ANSA vēsta, ka glābēji lavīnas apraktajā
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+