Horoskopi un mistika
Horoskopi

Analizē un izrādi sirsnību. Horoskopi 2.janvārim0

Attēls: Pexels

Pēcsvētku sagurumam šodien nav vietas – darbīga diena, kas daudziem būs ļoti veiksmīga tieši profesionālajā un darījumu sfērā. Analizēt, ieklausīties līdzcilvēkos, izrādīt sirsnību – šīs dienas trīs galvenie vaļi.

Auns

Jāatzīst, ka Auniem piemīt nestandarta domāšana un reizēm arī izturēšanās, taču būtu jāatceras, ka automātiski tas nenozīmē veiksmi. Šodien tev jāpievērš uzmanība detaļām – atceries, ka kopuma veidojas no detaļām. Pirmajā vietā šajā dienā būs pienākumi, pēc tam sekos veselība un finanses.

Vērsis

Šodien nebūs garlaicīga diena un iespaidi, ko šodien iegūsi, paliks atmiņā uz ilgu laiku. Kopumā diena noritēs labvēlīgā noskaņojumā, bet būs savā ziņā neparasta. Dibināt jaunus kontaktus un darboties ar svarīgiem projektiem ieteicams dienas pirmajā pusē. Vakarā vajadzētu atpūsties un veltīt laiku sev pašam.

Dvīņi

Šodien tu vari nodarboties ar tām lietām, kurās tev parasti neveicas – viss tas, kas nav tavas aizraušanās sarakstā izdosies lieliski. Tomēr neķeries pie lietām, kas prasa nopietnu situācijas analizēšanu, gaidītais efekts var izrādīties pretējs cerētajam.

Vēzis

Šodien tev svarīga ir pozitīva atmosfēra gan ģimenē, gan darba kolektīvā. Prasme uzklausīt citu viedokli, būt piekāpīgākam un pieklājīgam spēs atrisināt jebkuru situāciju – pat visnegaidītāko. Neslinko izmantot drošus informācijas avotus, ja vēlies paust viedokli par tēmu, bet neesi pārliecināts par faktiem. Veiksmīga diena, lai uzsāktu skaistu, jaunu dzīvi, piemēram, pievērstos veselīgam dzīvesveidam.

Lauva

Pievērs uzmanību dažādām zīmēm, sakritībām, norādēm – šodien visiem sīkumiem ir īpaša nozīme. Īpaši svarīgi tas ir tad, ja tu kaut ko plāno. Ja tu nepratīsi saskatīt pareizu kopainu, šodien tas tev var atspēlēties ne tikai darba sfērā, bet arī personīgajās attiecībās.

Jaunava

Jaunu atklāsmju diena. Vari satikt jaunus cilvēkus un nodibināt jaunus kontaktus. Ieteicams tikt vaļā no visa, kas tavā dzīvē vairs nav aktuāls – gan profesionālajā jomā, gan personīgajā. Taču atceries, ja tu no kāda atvadies, tas ir jādara civilizēti. Svarīga un veiksmīga diena tām Jaunavām, kas šodien pārceļas uz citu dzīvesvietu.

Svari

Neļauj notikumiem noritēt pašplūsmā! Šajā dienā tev ir daudz iespēju, ja tu pratīsi tās kontrolēt. Tāpat atceries, ka svarīgs ir komandas darbs un ja vien tev kāds piedāvā palīdzību kādā projektā, neatsakies no tās. Veiksmīga diena, lai iepazītos, stiprinātu draudzības saites un nostiprinātu savu pozīciju profesionālajā sfērā.

Skorpions

Skorpioniem šī būs veiksmīga diena. Iespējams, tevi atalgos, pateiks paldies par labi padarītu darbu. Taču “spekulēt” ar uzslavām gan nav pieklājīgi (to paturi prātā). Neatliec uz rītdienu to, ko vari izdarīt šodien. Izdosies pabeigt daudzus iesāktos darbus, kas līdz šim šķita par piņķerīgu.

Strēlnieks

Dienas pirmajā pusē jākontrolē savas emocijas. Iespējama slikta pašsajūta. Neļaujies savām fantāzijām, kas var tevi aizvest ļoti tālu no patiesās situācijas. Izvairies no daudzsološiem solījumiem.

Mežāzis

Šodien Mežāžiem būs iespēja no sapņošanas tikt līdz reālām darbībām. Notikumiem piesātināta diena, kas aktīvāka kļūs tieši uz vakara pusi. Parādīsies iespēja realizēt kādu plānu, kas ilgi nebija iespējams.

Ūdensvīrs

Šodien tu pratīsi saskatīt situāciju sev labvēlīgā gaismā, pieverot acis uz dažādiem trūkumiem un negācijām. Pacietība nospēlēs svarīgu lomu. Tomēr atceries, ka nevajadzētu zaudēt kontroli un izmanību pavisam, jo tādā veidā garām var palaist kaut ko būtisku. Divreiz pārbaudi darījumus ar naudu.

Zivis

Veiksmīga darījumu diena, it īpaši sfērā, kas attiecas uz nekustamo īpašumu. Iespējams, tu pārdot savu mājokli vai meklē jaunu – šodien ir visu iespēju diena. Atceries, ka dots devējam atdodas – jo sirsnīgāk tu izturēsies pret sev tuvajiem cilvēkiem, jo vairāk sirsnības tu saņemsi pretī.

LA.lv