Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
3. septembris, 2015
Drukāt

“an&angel” jauno trauku kolekciju prezentēs prestižā dizaina izstādē Parīzē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas dizaina zīmols “an&angel” dizaina un interjera priekšmetu izstādē “Maison & Objet”, kura no 4. līdz 8. septembrim norisināsies Parīzē, pirmo reizi iepazīstinās plašāku auditoriju ar jaunāko trauku kolekciju TITAN, portālam LA.lv pastāstīja uzņēmuma komunikāciju speciālists Lauris Kļaviņš.

“an&angel” direktore Agnese Garā-Nīmane: “Esam lepni par iespēju Parīzē iepazīstināt ar savu jaunumu – TITAN kolekciju, kura ir unikāla ne tikai ar dizainu, bet arī izmantotajiem materiāliem un ražošanas tehnoloģiju. Maison & Objet ir sevi pierādījis kā vienu no industrijas lielākajiem gada notikumiem, tajā tiekas un ar jaunumiem iepazīstina visi nozīmīgākie zīmoli un dizaineri. Šogad ar labiem rezultātiem pirmo reizi piedalījāmies arī Maison&Objet Singapūras izstādē, bet Parīzes izstādē šogad piedalīsimies jau sesto reizi, un mūsu mērķis ir paplašināt eksporta apjomu.”

Jaunā kolekcijas trauku iekšpuse pārklāta ar ļoti plānu titāna kārtu, kurai piemīt neatkārtojams, zeltains spīdums. Katrs kolekcijas trauks ir unikāls, jo to iekšpusi klāj ar roku veidoti “šļaksti”, kuru raksts katram traukam ir atšķirīgs. TITAN kolekcijas trauki pieejami trīs dažādās formās, melnā un baltā krāsā.

Jaunā kolekcija vispirms tiks prezentēta Parīzes izstādē, bet jau drīzumā pircējiem būs pieejama arī zīmola salonveikalā Rīgā.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+