×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. februāris, 2015
Drukāt

ANO Drošības padome aicina pārtraukt karadarbību Ukrainas austrumos (2)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Turpinoties kaujām Ukrainas austrumos, ANO Drošības padome otrdien aicinājusi abas puses “nekavējoties apturēt karadarbību”.

“Drošības padome aicina visas puses nekavējoties pārtraukt karadarbību un ievērot saistības, par kurām panākta vienošanās Minskā, tostarp nodrošināt piekļuvi EDSO Īpašajai novērošanas misijai, lai uzraudzītu un apstiprinātu Minskas vienošanās ievērošanu,” teikts Drošības padomes paziņojumā.

Īpašu satraukumu Drošības padome paudusi par kaujām, kas, neskatoties uz 15.februārī izsludināto uguns pārtraukšanu, turpinās ap Debaļcevi, kuras lielākā daļa jau nonākusi Krievijas apbruņoto teroristu bandu kontrolē.

Atsevišķā atklātā sēdē visi 15 Drošības padomes locekļi atbalstīja Krievijas ierosināto rezolūciju, kurā visas puses aicinātas ievērot Minskas vienošanos.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. BEIDZOT ARĪ ANO PAMODIES.

  2. jo kijeva to plānoti un metodiski nepieļauj. sāksim kaut vai ar kijevas meliem jau no parakstišanas brīža. jau tad puspasaule zināja ka ir ielenkti varonigie ukrainas karotāji, un ka ar steigu vai nu jālaužas ārā, vai jāpadodas līdz pamiera brīdim lai pamiera laikā nebutu jākaro jo situācija ir jāatrisina. bet porošenko meloja acīs skatidamies ka ielenkuma nav, nu kad jau praktiski visi zin ka ielenkums tomēr ir, ka tur kaujas turpinās, tad kaujiniekus cenšas vainot visā, kautr saprotams ka tā ir plānota kijevas rīciba.
    par tehnikas atvilkšanu ar tas pats, kaujinieki itkā atvelk, kijeva paziņi ka nekā, ka viņi neatvilks jo lūk tur šauj… kaujinieki tad ar neatvilks ja jau kijeva neatvelk, un atkal kaujiniekus vaino, kaut iespitējās jau kijeva.
    kijevai pamiera nosacijumi nepatika jau pašā sākumā un tā neko nemaz netaisijās ievērot, taču pasaulei cenšas pasniegt ka paši tie labiņie un tie otri tie sliktie

Draugiem Facebook Twitter Google+