Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
10. novembris, 2014
Drukāt

Apbalvo ģenerāli Jāni Reiniku (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Iekšlietu ministrija izteikusi pateicību Drošības policijas ilggadējam vadītājam, ģenerālim Jānim Rei­nikam par personīgo ieguldījumu iekšlietu nozarē, vadot Drošības policiju (DP) un stiprinot Latvijas drošību 15 gadu garumā.

Reinikam pagājusī piektdiena bija pēdējā darba diena DP priekšnieka amatā, jo viņš ir nolēmis atvaļināties no dienesta. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis apbalvojis ģenerāli Reiniku par godprātīgu dienestu iekšlietu iestādēs un Drošības policijā ar Iekšlietu ministrijas apbalvojumu – personisko šaujamieroci.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. to valsts un tautas nodevēju, noziedzibas, nelikumibu, angeliku dombrovsku gavaru, krapniecības, šerijslepkavu balstu nošaut vajadzēja NOZIEDZNIEKS PRET LR UN TĀS IEDZĪVOTĀJIEM

  2. Apbalvojums par labu kalpošnu kolonistiem un latviešu nīšanu!

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (37)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+