×
Mobilā versija
Brīdinājums +8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
9. aprīlis, 2013
Drukāt

Apgūt svešvalodu iespējams 2 nedēļās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šveices valodu institūts: šodien pirmie 100 var iegūt svešvalodu apguves programmu ar 50% atlaidi! Iespēja ir spēkā līdz 10. aprīlim – institūta valodu dienu ietvaros. Apgūsti angļu, vācu, spāņu vai citu jaunu svešavalodu par tikai 4.95 Ls (parasti cena Ls 9.95). Ar SwissLanguages.com Tu vari apgūt svešvalodu internetā no jebkuras vietas jebkurā laikā.

Šveices valodu institūtā radītā svešvalodu apguves metode ir balstīta uz pētījumiem par Šveices iedzīvotājiem, kas vidēji pārvalda vairāk valodu, nekā iedzīvotāji citviet pasaulē.

Pētījumu rezultātā radīta atšķirīga valodu apguves metode, kas jau pēc 14 dienām ļauj sarunāties iepriekš nezināmā valodā. Šī valodu apguves metode ļauj pieaugušajiem apgūt svešvalodu pat ātrākā tempā, nekā tas izdodas maziem bērniem. Mazi bērni valodas apgūst dabiskā ceļā daudz efektīvāk, nekā māca skolās. Jau 5 gadu vecumā lielākā daļa bērnu Šveicē prot runāt 2 valodās.

Vai zināji, ka bērns iemācās aptuveni 5 vārdus dienā? Ar šo metodi Tu vari iemācīties 1 jaunu vārdu minūtē. Pēc svešvalodu apguves, katrs trešais testos atbildējis, ka jauno valodu pārvalda kā dzimto. Panākumu pamatā ir precīza Šveices valodu institūta instrukciju un apmācības kursa ievērošana institūta mājaslapā SwissLanguages.com

Šodien ir pēdējā institūta valodu diena – pirmie 100 var apgūt svešvalodu ar 50% atlaidi – par tikai 4.95 Ls (parasti šī iespēja maksā Ls 9.95). Apgūsti angļu, vācu, spāņu vai kādu citu no 11 svešvalodām. Dodies uz SwissLanguages.com un saņem savu piekļuvi valodu apguves programmai – Tu vari paspēt būt starp pirmajiem 100.

Kopš 2005. gada ziņots par pētījumiem, kuros atklāti jauni fakti par valodu apguvi. Pētījumi publicēti BBC, CNN, EuroNews un vadošajos Eiropas medijos. Komunicējot dzimtajā valodā cilvēki izmanto aptuveni 2000 frāzes, kas uzbūvētas no pāris simtiem vārdu. Šajā metodē tiek izmantoti tikai tie vārdi un frāzes, kas patiešām ir jāzina, lai komunicētu jaunā valodā. Uzsvars ir uz to, lai pēc iespējas ātrāk Tu spētu veidot teikumus un saprasties svešā valodā. Šveices valodu institūta radītā metode balstās uz regulāriem pētījumiem par valodu apguvi. Ne visu tautību iedzīvotāji spēj iemācīties svešvalodas vienlīdz ārti. Vai Tu zināji, ka latviešiem un igauņiem ir ļoti atšķirīgi rezultāti, mācoties angļu valodu pēc vienas un tās pašas metodes?

Ja izmanto pareizu pieeju, ņem vērā Tavu dzimto valodu un vecumu, tad iespējams jau pēc 14 dienām sarunāties svešvalodā, kā to piedāvā Šveices valodu institūta mājaslapā SwissLanguges.com.

Esi viens no pirmajiem uz saņem 50% atlaidi. Spied ŠEIT!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+