Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
6. janvāris, 2017
Drukāt

Apskati, kā vijas trase: Biķerniekos izveidoti divi slēpošanas apļi

Publicitātes foto. Biķernieku slēpošanas trase.Publicitātes foto. Biķernieku slēpošanas trase.

Biķerniekos izveidotas divas slēpošanas trases.

Trase ir izveidota kā slidsolim, tā arī klasiskajam solim un tā vakara stundās ir izgaismota. Biķerniekos ir iebraukti divi apļi: garais aplis ar nelielu reljefu ir 4,7 km garš, bet īsākais un līdzenākais aplis ir 2,2 km garš. Trase ir pietiekami plata, tādēļ vietas pietiek kā sportistiem, tā arī amatieriem un ģimenēm ar bērniem. Slēpošana trasēs ir bez maksas.

Bikernieku traseBikernieku trase

Trasē pie starta- finiša līnijas darbosies arī Burusports distanču slēpju noma. Trases apmeklētājiem šogad tiek piedāvātas divas auto stāvvietas. Nomas klienti aicināti novietot auto pie Biķernieku trases biroja, savukārt tie, kuriem ir savs inventārs, auto var novietot arī pie Audi centra un slēpošanu uzsākt no turienes.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (5)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+