Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. janvāris, 2016
Drukāt

Apsūdzētais tiesas zālē mēģina pārgriezt vēnas

Foto LETAFoto LETA

Valsts policijā (VP) ierosināta dienesta pārbaude par šonedēļ, 6.janvārī, notikušo incidentu, kad uz tiesas sēdi konvoja pavadībā nogādāts apsūdzētais Liepājas tiesas zālē ar žiletes fragmentu mēģinājis pārgriezt sev vēnas, informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Dienesta pārbaudē tiks noskaidroti visi apstākļi, kādi bijuši konvojēšanas laikā no apcietinājuma vietas līdz tiesas zālei, kā arī tas, vai šajā gadījumā varētu būt runa par konvoja nolaidību. Pašlaik VP informāciju par dienesta pārbaudes gaitu nesniedz.

Kā informēja Liepājas tiesas pārstāve Inta Kurpa, incidents noticis, iztiesājot krimināllietu par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju lielā apmērā, kurā apsūdzēti četri vīrieši. Diviem no apsūdzētajiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pēc incidenta izsaukti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi. Miesas bojājumi nav bijuši bīstami dzīvībai, un vīrieti nav bijis nepieciešams hospitalizēt. Tiesas sēde šajā krimināllietā atlikta līdz 4.aprīlim.

Kā pastāstīja Tieslietu ministrijas preses sekretāre Līva Rancāne, Liepājas tiesa apstiprina, ka 6.janvārī atklātas tiesas sēdes laikā krimināllietā viens no apsūdzētajiem, kurš pirms tam atradies apcietinājumā, mēģināja sev pārgriezt vēnas ar asu priekšmetu.

Par notikušo ir informēta Valsts policija.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+