Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. janvāris, 2016
Drukāt

Apsūdzētais tiesas zālē mēģina pārgriezt vēnas

Foto LETAFoto LETA

Valsts policijā (VP) ierosināta dienesta pārbaude par šonedēļ, 6.janvārī, notikušo incidentu, kad uz tiesas sēdi konvoja pavadībā nogādāts apsūdzētais Liepājas tiesas zālē ar žiletes fragmentu mēģinājis pārgriezt sev vēnas, informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Dienesta pārbaudē tiks noskaidroti visi apstākļi, kādi bijuši konvojēšanas laikā no apcietinājuma vietas līdz tiesas zālei, kā arī tas, vai šajā gadījumā varētu būt runa par konvoja nolaidību. Pašlaik VP informāciju par dienesta pārbaudes gaitu nesniedz.

Kā informēja Liepājas tiesas pārstāve Inta Kurpa, incidents noticis, iztiesājot krimināllietu par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju lielā apmērā, kurā apsūdzēti četri vīrieši. Diviem no apsūdzētajiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pēc incidenta izsaukti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi. Miesas bojājumi nav bijuši bīstami dzīvībai, un vīrieti nav bijis nepieciešams hospitalizēt. Tiesas sēde šajā krimināllietā atlikta līdz 4.aprīlim.

Kā pastāstīja Tieslietu ministrijas preses sekretāre Līva Rancāne, Liepājas tiesa apstiprina, ka 6.janvārī atklātas tiesas sēdes laikā krimināllietā viens no apsūdzētajiem, kurš pirms tam atradies apcietinājumā, mēģināja sev pārgriezt vēnas ar asu priekšmetu.

Par notikušo ir informēta Valsts policija.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+