Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
30. marts, 2016
Drukāt

Apsver vēršu cīņu aizliegšanu (1)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Vēršu cīņu aizliegšanas gadījumā Spānija zaudētu 3,6 miljardus eiro gadā, paziņojusi Nacionālā vēršu cīņu organizētāju apvienība. Organizatoru aplēses balstās uz 6,1 miljonu pārdoto biļešu, 199 000 darba vietu, kas tieši saistītas ar vēršu cīņām.

Spānijas galvaspilsēta Madride vien vēršu cīņu aizliegšanas gadījumā varētu zaudēt 244 miljonus eiro. 232 miljoni eiro tiktu zaudēti netiešā saistībā ar vēršu cīņām, bet 12,2 miljoni – tiešā saistībā. “Daudzi tūristi, kas dodas uz Madridi, iekļauj savā braucienā ceļojumu uz Lasventas [arēnu], lai redzētu vēršu cīņas,” teica Madrides pašvaldības pārstāvis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Katrai tautai ir savs un tā parāda kārtējo ES muļķību – drīz arī nepatiks Jāņu ugunskuri Latvijā – piesārņo dabu… Toties patīk bumbotāji un tos aizliegt ( apcietināt, izraidīt ) ir problēmas…

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+