Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
10. marts, 2016
Drukāt

Aptaujā noskaidro, ko darītu Latvijas iedzīvotāji, ja laimētu miljonu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Katrs otrais Latvijas iedzīvotājs aizietu no darba, ja laimētu miljonu, liecina darba portāla cvmarket.lv veiktā iedzīvotāju aptauja.

38% procenti aptaujāto noteikti aizietu prom no pašreizējās darba vietas, ja loterijā laimētu vienu miljonu eiro, savukārt 14% drīzāk aizietu, nekā turpinātu strādāt pēc iespaidīgā laimesta saņemšanas.

“Iegūtie rezultāti parāda, ka liela daļa Latvijas iedzīvotāju nav apmierināti ar sava pašreizējā darba saturu un, ja finansiālie apstākļi būtu labāki, šī sabiedrības daļa labprātāk dotu priekšroku darbam, kas vairāk apmierina viņu intelektuālās, sociālās un emocionālās vajadzības,” komentē cvmarket.lv pārstāvis Kristaps Kolosovs.

Turpretī gandrīz puse no aptaujātajiem jeb 48% saglabātu savu lojalitāti pašreizējam darba devējam arī tad, ja loterijā laimētu vienu miljonu eiro.

Aptaujā kopumā piedalījās 479 respondenti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. to miljonu aiznestu lventam-krginam !!! 🙂

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (39)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+