Mobilā versija
+2.0°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
28. jūlijs, 2015
Drukāt

Francijas lauksaimnieki aptur ārvalstu produktu ievešanu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ar zemajām piena un gaļas cenām neapmierinātie Francijas lauksaimnieki, rīkojot kārtējo protesta akciju, bloķējuši ceļus no Spānijas un Vācijas, lai apturētu ārvalstu produktu iekļūšanu valstī.

Zemnieki Elzasas apgabalā ar traktoriem bloķēja sešus ceļus no Vācijas, tādējādi cenšoties liegt kravas automašīnām ar lauksaimniecības precēm iespēju šķērsot Reinas upi. Ceļu blo­kādēs piedalās vairāk nekā tūkstotis cilvēku. Savukārt simt lauksaimnieku uz lielceļa Augšgaronnas reģionā apturējuši kravas automašīnas no Spānijas, draudot no tām izkraut jebkādu gaļu un augļus, kas paredzēti Francijas tirgum. Francijas valdība pagājušajā trešdienā paziņoja par 600 miljonu eiro pasākumu kopumu lauksaimnieku atbalstam, taču neapmierināto zemnieku protesta akcijas turpinās. Viņi vaino lielveikalus, izplatītājus un pārtikas pārstrādes nozari, kas uztur zemas cenas. Kopumā Francijā šomēnes protestos piedalījušies aptuveni 12 000 lauksaimnieku.

Pievienot komentāru

Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+