×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. decembris, 2012
Drukāt

Ar saimnieka pamatīgumu


2013. gada 9. janvārī “Latvijas Avīze” svinēs savu 25 gadu jubileju. Sakarā ar to vaicājam saviem abonentiem: kāpēc lasāt “Latvijas Avīzi”?


 

Tomass Kotovičs, 
AS “Latvijas valsts meži” pārstāvis: 
””Latvijas Avīze” īpaša ar to, ka pievērš uzmanību ne tikai tam, kas notiek Rīgā un lielajā politikā, bet arī laukos un pašvaldībās. Meži atrodas visā Latvijas teritorijā, tāpēc svarīgi, ka pieejama plaša informācija par visu Latviju. Mēs laikrakstā
 atrodam un uzzinām ļoti daudz ko noderīgu savai darbībai. Abonējam “Latvijas Avīzi” kopš mūsu uzņēmuma dibināšanas. Īpaši mūsu darbiniekus priecē meža korespondentes Anitas Jaunbelzeres sagatavotie raksti, kas vienmēr ir profesionāli un interesanti. Cik esmu novērojis, “Latvijas Avīze” lielai daļai darbinieku ir pirmais preses izdevums, ko izskatīt. Novēlam turpināt strādāt tādā pašā garā un attīstīties.”

 

Rasma Ozoliņa, 
Madonas pansionāta vadītāja: 
”Mēs uzticīgi jau gadiem pasūtām “Latvijas Avīzi” galvenokārt tāpēc, ka tā no visiem laikrakstiem ir visvērtīgākā tieši lauku cilvēkiem. Raksti ir saprotami, temati – ļoti interesanti un mums aktuāli. Mūsu cilvēki lasa visu – no sākuma līdz pat beigām un regulāri pārrunā avīzē izlasīto. Piektdienās parasti ir lielās diskusijas par to, kas pa nedēļu interesants bijis lasāms. Tad kopā sanāk arī tie, kas paši kādu iemeslu dēļ nevar lasīt, un sociālais darbinieks viņiem visu nedēļas numuru vērtīgākos rakstus skaļi nolasa priekšā. Dažam vairāk patīk vēstures tēmas, dažam – politika, ļoti daudzi slavē lielās intervijas. Vēlam “Latvijas Avīzei” arī turpmāk palikt tādai pašai īstai, patiesai un žurnālistiem skubināt politiķus vēl vairāk domāt par veciem cilvēkiem.”

 

CSDD kolektīvs: 
””Latvijas Avīze” ir viens no lielākajiem, ilglaicīgākajiem un nozīmīgākajiem izdevumiem Latvijā. Mūs tajā interesē gan satiksmes drošības jautājumi un auto lietas, gan citi temati, kas sniedz plašāku ieskatu Latvijas un pasaules aktualitātēs. Šo gadu laikā esam secinājuši, ka “Latvijas Avīzei” un CSDD ir līdzīga filozofija un vērtības – saimnieka rūpība un pamatīgums, atbildība pret klientu un mūsdienām atbilstošu risinājumu ieviešana savā darbībā. Parasti cenšamies, lai aktuālākie un ar CSDD darbības jomām saistītie raksti elektroniski nonāktu pie ikviena no teju 600 darbiniekiem visā Latvijā. Jubilejas reizē novēlam “Latvijas Avīzei” saglabāt tās vērtības un pamatīgumu, ar ko tā lasītājiem saistās kopš pirmā numura!”

 

Ainārs Ozols, 
SEB bankas prezidents:
 “Mūsdienās, kad internets arvien aktīvāk piesaka sevi, mazinot drukāto mediju lomu lasītāju ikdienā, īpaši svarīga kļūst laikraksta satura kvalitāte. “Latvijas Avīzei” ir daudz priekšrocību – viena no tām ir uzticamie lasītāji, otra – spēja miljons jaunumu gūzmā ieraudzīt savam lasītājam būtiskāko Latvijā, tautsaimniecībā, kultūrā un sportā, savērpjot katru no šīm ziņu pērlēm vienotā, savstarpēji papildinošā notikumu virtenē. Ne tikai es, bet jo īpaši mūsu bankas ekonomisti un reģionos strādājošie filiāļu darbinieki ar lielu interesi ikdienā sekojam līdzi Ulda Graudiņa un Zigfrīda Dzeduļa rakstiem. Ņemot vērā tuvojošos eiro ieviešanu, rubrika “Tepat, Eiropā” ļauj lasītājiem vienkopus gūt redzējumu par notikumiem Eiropā. Savukārt komentārus un viedokļus, kā arī rubriku “Redakcijas viesis” parasti atstāju saldajam ēdienam. Novēlam “Latvijas Avīzei” būt mūžīgā kustībā un neapstāties pie sasniegtā!”

 

Juta Circene, 
Ozolmuižas pamatskolas direktore: 
””Latvijas Avīze” piedāvā visplašāko informāciju par mums aktuālajiem notikumiem. Mums laukos tā ir ļoti pieprasīta. Lasām gan mēs, skolotāji un darbinieki, gan skolēni, gan arī Ozolmuižas iedzīvotāji, kas apmeklē skolas bibliotēku. Izmantojam “Latvijas Avīzi” arī mācību stundās, kad bērniem tajā jāatrod kāda noteikta informācija par konkrētajā priekšmetā aktuālām tēmām. Visvairāk mums, protams, interesē izglītības un karjeras lapas, kā arī ekonomika. Galu galā avīze mums tiek izmantota arī tad, kad jau izlasīta – praktiskajā darbā. Vēlam “Latvijas Avīzei” turpināt tikpat veiksmīgi darboties un vairāk atspoguļot pozitīvo.”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+