×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
2. februāris, 2012
Drukāt

Ar sarkanbaltsarkanām lentītēm vienojošā ideja

lentites_leta

Pie Rīgas Latviešu biedrības (RLB) nama un pie Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) Skolas ielā 3 līdz 18. februārim Latvijas valsts karogs plīvos katru dienu, atgādinot visiem par latviešu tautas pašapziņas stiprināšanu, gatavojoties referendumam.

 

RLB priekšsēdētājs Guntis Gailītis un biedrības valde kopā ar LĀB priekšsēdētāju Pēteri Apini pieņēmuši kopīgu paziņojumu, kurā teikts: “Rīgas Latviešu biedrība un Latvijas Ārstu biedrība uzskata, ka laikā līdz referendumam ir jāceļ latviešu tautas pašapziņa un pašcieņa. Mēs mīlam un cienām savu zemi, tautu un valsti, mēs lepojamies ar visiem tās iedzīvotājiem. Mēs aicinām sargāt un turēt svētus Latvijas karogu, himnu, latviešu valodu.” Biedrības mudina laikā līdz referendumam visus Latvijas iedzīvotājus nēsāt sarkanbaltsarkanās lentītes pie žaketes atloka, automašīnas greznot ar karodziņiem un pie ēkām izkārt Latvijas valsts karogus.

Vai RLB ir vēl kādas ieceres referenduma sakarā, piemēram, dalīt sarkanbaltsarkanās lentītes? Biedrības pārstāve Zenta Gugane teic, ka biedrības valdei un domniekiem esot daudz ierosinājumu, taču par tiem spriedīs nākamās nedēļas sākumā. Latvietis no ASV Ģirts Zeidenbergs, kurš sarakstās ar vairāk nekā trim tūkstošiem draugu un paziņu visā pasaulē, regulāri informējot viņus par politiskajiem notikumiem, šo biedrību paziņojumu ir elektroniski pārsūtījis citiem ar piebildi: “Lūdzu to arī izdrukāt, kopēt un iedot tālāk tiem radiem, draugiem, paziņām un citiem, kuriem nav interneta pieejamības, lai šī vienojošā ideja sasniegtu visus iedzīvotājus Latvijā, kā arī latviešus visā pasaulē un vairotu latviešu tautas pašapziņu un pašcieņu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+