×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
29. aprīlis, 2013
Drukāt

Ar velo uz lielāko pludmali Rīgā


Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Rīdzinieku iecienītā Ķengaraga promenāde turpina mainīties uz skaistāko pusi. Vislatvijas Lielās talkas iedvesmoti, arī šogad pašvaldības uzņēmuma “Rīgas pilsētbūvnieks” darbinieki aktīvi strādāja, sakopjot teritoriju iepretim Daugavai.


 

SIA “Rīgas pilsētbūvnieks” valdes priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs, tērpies zābakos un lietusmētelī, gandarīts atzīmē faktu, ka kopš pērnā gada apkārtnes iedzīvotāji jauno, labiekārtoto promenādi ir saudzējuši un sadzīves atkritumu kalni, sniegam nokūstot, nav parādījušies. “Jā, ir papīri, pudeles, bet ne masveidā izmesti atkritumi,” norāda viņš. “Mūsu plāns ir lēnā garā iekopt Daugavas krastmalu, lai varētu pabeigt veloceliņa izveidi līdz pat Rumbulai. Pērn sakopām teritoriju vairāk uz centra pusi, bet šogad ejam tālāk un vēlamies visu sakopt līdz Mazjumpravas muižas drupām, vēlāk sakopjot arī teritoriju ap to,” skaidro A. Požarnovs.

Savukārt uzņēmuma valdes loceklis Jānis Kosītis stāsta, ka Ķengaraga iedzīvotāji stihiski izveidotās peldētavas vietā drīzumā varēs baudīs civilizētu atpūtu pie ūdeņiem. “Mēs uzskatām, ka šeit būs viena no lielākajām un labākajām peldvietām Rīgas teritorijā – te būs kā pārģērbšanās kabīnes, tā viss kārtīgai pludmalei piedienošais aprīkojums. Lai cilvēkiem personīgais transports nebūtu jāliek zālītē vai dubļu peļķē, tiks izbūvēta arī liela autostāvvieta,” norāda J. Kosītis.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.9
Alūksne +17.6
Daugavpils +17
Saldus +15
Liepāja +14.5
Jelgava +16
Ventspils +15.9
Limbaži +16
Madona +18
Rēzekne +17
Draugiem Facebook Twitter Google+