Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
8. decembris, 2015
Drukāt

Arī rīt no rīta Rīgā caur Berģiem iebraukt nevarēs

Foto: LETAFoto: LETA

Saistībā ar asfalta uzklāšanu avarējušā ūdensvada vietā vēl rīt iebraukšana Rīgā pa Vidzemes šoseju caur Berģiem nebūs iespējama, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma “Rīgas ūdens” pārstāvis Artūrs Mucenieks.

Patlaban jau ir pārbaudīts izremontētais ūdensvads, un viss esot kārtībā. Jau tagad notiek gatavošanās, lai aizpildītu izskaloto bedri un rīt varētu uzklāt asfaltu.

Paredzams, ka asfalta ieklāšana sāksies ļoti agri, lai jau pa dienu satiksmi varētu atjaunot. Mucenieks gan uzsvēra, ka satiksme dienas laikā tiks atjaunota, ja neradīsies papildu sarežģījumi.

Kā ziņots, šodien bojātā ūdensvada dēļ iebraukšana Rīgā pa Vidzemes šoseju pie Berģiem ir slēgta, jo, remontējot ūdensvadu, ir radīti nopietni ceļa seguma bojājumi, aģentūru LETA iepriekš informēja Mucenieks.

Avārija bija nopietna – plīsa 80 centimetru diametra ūdensvads, un visā pilsētā bija pazemināts ūdens spiediens. Plīsušais ūdensvads ir aptuveni 100 gadus vecs.

Ūdensvads, iespējams, pārplīsis tādēļ, ka bojātās caurtekas dēļ zem ūdensvada veidojies grunts izskalojums, līdz ar to ūdensvads sācis sēsties, līdz pārlūzis, sacīja Mucenieks. Šis ir viens no iespējamiem avārijas iemesliem, tomēr precīzu iemeslu varēs pateikt, kad eksperti būs izvērtējuši visus apstākļus.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+