Sports
Hokejs

Armandu Puči atstādina no Rīgas ”Dinamo” hokeja spēļu komentēšanas 2

foto- LETA

Mediju uzņēmums “MTG TV Latvia” atstādinājis raidījuma “Hokeja studijas” vadītāju, sporta žurnālistu Armandu Puči no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” spēļu komentēšanas.

Puče pastāstīja, ka lēmumu par viņa atstādināšanu “MTG TV Latvia” pieņēmis pēc tam, kad mediju uzņēmums saņēma paziņojumu no KHL biroja Maskavā par nepieciešamību pārtraukt sadarbību ar Puči.
Viņš norādīja, ka no Maskavas saņemts ultimāts, ka Puče nedrīkst būt saistīts ar KHL spēļu translācijām, pretējā gadījumā KHL vadība neslēgšot līgumu ar “MTG TV Latvia” par KHL spēļu pārraidēm.

Pēc Pučes teiktā, galvenais iemesls šāda rīcībai ir viņa iepriekš veidotie raksti par KHL politisko ideoloģiju un tās ietekmi uz Rīgas “Dinamo” Latvijā. KHL vadība bija saņēmusi Pučes veidotos rakstus krievu valodā, kuros, pēc Pučes domām, nebija pausti tai glaimojoši viedokļi.
Žurnālists sacīja, ka “MTG TV Latvia” lēmums viņam nav pārsteidzošs, jo, viņaprāt, Rīgas “Dinamo” vadība jau ilgstoši ir raidījusi netiešus mājienus viņa virzienā par vēlmi izrēķināties par viņa publiski pausto viedokli pret hokeja klubu. “Rīgas “Dinamo” vēlējās ar mani izrēķināties un mājienus es jau saņēmu iepriekš (..). Bija jau laiks, ka viņi atrada to veidu,” uzsvēra Puče.

Lēmums žurnālistu atstādināt no KHL hokeja spēļu komentēšanas, pēc viņa teiktā, saskanēja tieši ar viņa nodomu veselības apsvērumu dēļ neparādīties gaidāmās “Hokeja studijas” sezonas raidījumos.
Vienlaikus Puče uzsvēra, ka aiziešana no “Hokeja studijas” nenozīmē, ka viņš pavisam plāno pamest žurnālistiku.

Saistītie raksti

Turklāt “MTG TV Latvia” lēmums nemainīšot viņa iepriekš pausto nostāju saistībā ar KHL. Vienlaikus Puče uzsvēra, ka “Hokeja studiju” nekad nav izmantojis kā platformu savu politisko paziņojumu un viedokļu paušanai. “[“MTG TV Latvia”] Lēmums parāda cilvēku domāšanas veidu, [bet] man nav lielu pārdzīvojumu,” skaidroja žurnālists.
Lūdzot mediju uzņēmumu komentēt lēmumu atstādināt Puči, aģentūrai LETA “MTG TV Latvia” pārstāve Laima Kristapsone norādīja, ka “komentāri par šo notikumu netiks sniegti”.

Rīgas “Dinamo” KHL desmito sezonu sāks 22.augustā viesos pret Omskas “Avangard”.
Savukārt pirmā mājas spēle “Arēnā Rīga” paredzēta 31.augustā, kad tiks uzņemta Maskavas “Spartak” vienība.

LA.lv