×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. augusts, 2012
Drukāt

ASV jūrnieki Rīgā piedalās labdarības projektos

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijā ieradies ASV jūras kara flotes kuģis “USS Farragut”, kura vizītes mērķis ir turpināt ASV 6. flotes uzsākto sadarbību ar Baltijas valstīm jūras partnerības un jūras drošības jomā.

 

Rīgā “USS Farragut” ieradies ar draudzīgu misiju un vienlaikus papildinās kuģa rezerves.

“USS Farragut” ir piedalījies vairākās operācijās pret pirātiem Adenas līcī un Indijas okeānā.

ASV Jūras spēku karavīriem ir tradīcija, piestājot kādā valstī, ziedot savu laiku un darbu, piedaloties labdarības projektos, talkās sakopj dabas objektus, palīdz sakārtot bērnunamu rotaļu laukumus vai maznodrošināto ģimeņu mājas.

Vakar ASV jūras kara flotes jūrnieki palīdzēja labiekārtot Rīgas pansionāta “Stella maris” teritoriju. Šī bija jau otrā reize, kad amerikāņu jūrnieki veic labdarības akciju Rīgā – pagājušā gada vasarā viņi palīdzēja labiekārtot Rīgas pašvaldības bērnunama “Ziemeļi” telpas, un audzēkņi vēl tagad ar prieku atceras kopīgo darbošanos.

Dienu iepriekš 20 šī karakuģa jūrnieki un 12 Latvijas zemūdens makšķernieku un mednieku klubu biedri, kā arī citi entuziasti piedalījās Mīlestības salas sakopšanā. Talkas laikā dalībnieki ne tikai savāca un izveda atkritumus no Mīlestības salas un tai piegulošās ūdens teritorijas, bet arī izvietoja teritorijā desmit putnu būrīšus. ASV bruņoto spēku karavīri Mīlestības salas sakopšanā iesaistījās pēc ASV vēstniecības ierosinājuma.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+