×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
11. septembris, 2014
Drukāt

ASV pastiprinās pret Krieviju vērstās sankcijas (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

ASV prezidents Baraks Obama ceturtdien paziņojis, ka Savienotās Valstis pastiprinās pret Krieviju vērstās sankcijas aizsardzības, finanšu un enerģētikas sektoros, lai sodītu Maskavu par tās prettiesiskajām darbībām Ukrainā.

Sankciju pastiprināšana ir saskaņota ar Eiropas Savienību (ES), kuras jaunās sankcijas pret Krieviju stāsies spēkā piektdien.

Obamas paziņojumā teikts, ka sankciju pastiprināšana pret Krieviju vēl vairāk palielinās Kremļa politisko un ekonomisko izolāciju.

“Kopā ar G7 un Eiropas partneriem un citiem mūsu sabiedrotajiem mēs esam skaidri darījuši zināmu, ka esam gatavi likt Krievijai dārgi maksāt,” paziņoja Obama, piebilstot, ka sankcijas pastiprinātas, ņemot vērā Krievijas pēdējā mēneša darbības, lai vēl vairāk saasinātu situāciju Ukrainā, tostarp Krievijas armijas spēku ievešanu Austrumukrainā.

“Ja Krievija pilnībā izpildīs savas saistības, šīs sankcijas var tikt atceltas,” norādīja Obama, piebilstot, ka pretējā gadījumā, proti, ja Krievija turpinās uzvesties agresīvi un pārkāpt starptautiskās tiesības, cena, kas par to būs jāmaksā, kļūs arvien augstāka.
Obama norādīja, ka sīkāka informācija par jaunajām sankcijām tiks sniegta piektdien.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Man patika Putina šodienas atbilde! Spīdoša! Tā patiesi ir valsts vīra cienīga atbilde! Prieks, ka ir vēl tādi politiķi ar lielo burtu!!!!!!!!!!!! Paldies.

  2. ukraiņu simpatizētājs Atbildēt

    Mazāk runāt, vairāk darīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+