×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
14. oktobris, 2017
Drukāt

ASV tiesā 84 gadus vecu latvieti par baznīcas līdzekļu izšķiešanu (8)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šonedēļ uz tiesas sola Fārmingtonhilsas apgabala (ASV) nonācis Edgars Zariņš, kurš apsūdzēts baznīcas naudas izšķiešanā, raksta “Clickondetroit.com”.

84 gadus vecais latvietis apsūdzēts par 167 000 dolāru izšķiešanu vai piesavināšanos no Sv. Paula Latviešu ev. lut. baznīcas.

Edgars Zariņš bijis draudzes mantzinis, un tiesā paziņojis, ka nav vainīgs, pārsteidzot draudzes padomes locekļus. “Notika audits, kurā atklājām, ka lietas nav kārtībā,” sacīja draudzes padomes locekle Marta Bite. “Viņš teicas esam nevainīgs, taču uzrakstīja vēstuli, kurā atzinās, ka ir to izdarījis. Viņš spēlē spēlītes.”

Mantzinis piesavinājies aptuveni 167 000 dolāru, taču grūti precīzi nosaukt summu, jo tā visa bijusi ziedotāju nauda. Nodarījums var ļoti apgrūtināt dzīvi draudzei, kurā ir tikai aptuveni simts locekļu, jo tā darbojas, tikai pateicoties ziedojumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Nelolojiet ilūzijas, jo tam jau tās baznīcas arī ir domātas – naudas atmazgāšanai & parazitēšanai uz lētticīgiem ļautiņiem. Atļaušos atgādināt, ka šī naudas mašīna (lasīt – baznīca) ir radusies no ž.ī.d.u reliģijas.

 2. Tam jau tās baznīcas ir domātas – naudas atmazgāšanai & parazitēšanai uz lētticīgu ļautiņu rēķina.
  Neaizmirsīsim, ka kristīgā ticība nāk no žīdu tautas.

 3. Uuuja, uzreiz tiesaat pa taadiem siikumiem. kasparinsh dimiterinsh apkaasa pat vairaakas religjisko l0hu draudzes un i ta nekas par to nebija.

 4. Neskaties uz maniem darbiem... Atbildēt

  Te skiez visi kuri tiek pie naudinas klat.Paskaties kadas summas tere bazbicu augstas kalpotajas,kuras lepni celo pa pasauli,gan uz Latviju,gan Australiju.

 5. Tev nebūs zagt.

 6. Vai tad tajā “Sv. Paula Latviešu ev. lut. ” jaunāku par 84 gadīgiem nav ?
  Vecīti varēja apvest ap stūri jebkurš !

 7. 84 gadus vecais latvietis apsūdzēts par 167 000 dolāru izšķiešanu vai piesavināšanos no Sv. Paula Latviešu ev. lut. baznīcas.
  ========================
  Vai tad Amerikas …LATVIEŠI paši savā starpā nevarēja noskaidrot, kāpēc 167 000 dolāru ir iztērēts? Nu Amerikas tiesai šis jautājums jāzskata… Varbūt ZIEDOJA kādiem nabagiem Latvijā?
  LV prihvarizācijas rezultātā zaudējusi …MIJARDUS un nekādā tiesā šī lieta nav nonākusi …

 8. Ja Kristietis Edgars Rusaks piedava jums darbu un sola labi maksat,neticiet piekraps.

Draugiem Facebook Twitter Google+