Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
27. augusts, 2014
Drukāt

Atjaunos ātruma ierobežojumus pie skolām

Foto: LETAFoto: LETA

Gatavojoties skolas sākumam, pie apmēram 50 pilsētas izglītības iestādēm šodien Rīgas domes Satiksmes departaments sāk atjaunot uz vasaras brīvlaiku noņemtās ceļa zīmes ar transportlīdzekļu ātruma ierobežojumu līdz 30 km/h, portālu La.lv informēja Rīgas domē.

Tuvākajās dienās uz valsts galvenajiem autoceļiem pie Rīgas robežas tiks uzstādītas informatīvas zīmes, kas norāda, ka visā pilsētā mācību iestāžu tuvumā ieteiktais braukšanas ātrums ir 30 km/h .

Sākoties skolas laikam, pilsētas izpilddirektors aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem, kā arī ar izpratni izturēties pret bērniem, kuri pēc vasaras brīvlaika atgriezušies pilsētā, un samazināt vidējo braukšanas ātrumu visā pilsētā.

Kā ziņots, augusta pēdējās un septembra pirmajās dienās pastiprinātā sabiedriskās kārtības nodrošināšanā pilsētā iesaistīsies līdz 200 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki. No 1. septembra tiks organizēta pastiprināta policistu patrulēšana pie izglītības iestādēm. Septembrī skolās notiks arī regulāras tematiskas lekcijas pirmo klašu skolēniem par drošības jautājumiem.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+