Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
27. augusts, 2014
Drukāt

Atjaunos ātruma ierobežojumus pie skolām

Foto: LETAFoto: LETA

Gatavojoties skolas sākumam, pie apmēram 50 pilsētas izglītības iestādēm šodien Rīgas domes Satiksmes departaments sāk atjaunot uz vasaras brīvlaiku noņemtās ceļa zīmes ar transportlīdzekļu ātruma ierobežojumu līdz 30 km/h, portālu La.lv informēja Rīgas domē.

Tuvākajās dienās uz valsts galvenajiem autoceļiem pie Rīgas robežas tiks uzstādītas informatīvas zīmes, kas norāda, ka visā pilsētā mācību iestāžu tuvumā ieteiktais braukšanas ātrums ir 30 km/h .

Sākoties skolas laikam, pilsētas izpilddirektors aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem, kā arī ar izpratni izturēties pret bērniem, kuri pēc vasaras brīvlaika atgriezušies pilsētā, un samazināt vidējo braukšanas ātrumu visā pilsētā.

Kā ziņots, augusta pēdējās un septembra pirmajās dienās pastiprinātā sabiedriskās kārtības nodrošināšanā pilsētā iesaistīsies līdz 200 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki. No 1. septembra tiks organizēta pastiprināta policistu patrulēšana pie izglītības iestādēm. Septembrī skolās notiks arī regulāras tematiskas lekcijas pirmo klašu skolēniem par drošības jautājumiem.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (10)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+