Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
18. decembris, 2014
Drukāt

Atklāj 144 stundu labdarības maratonu “Dod pieci!” (5)

Foto: LETAFoto: LETA

17. decembrī, mūziķim Renāram Kauperam svinīgi aizslēdzot durvis, aizsākās 144 stundu labdarības maratons “Dod pieci!”, kurā līdz 23.decembrim tiks vākti līdzekļi vientuļiem un mazturīgiem Latvijas senioriem.

Trīs “Pieci.lv” dīdžeji sešas diennaktis dzīvos īpaši izveidotā stikla studijā Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” un par ziedojumiem senioru atbalstam atskaņos klausītāju izvēlētas dziesmas.

Labdarības maratons tiek rīkots sadarbībā ar VAS “Latvijas dzelzceļš”, Latvijas Televīziju, tirdzniecības centru “Origo” un labdarības organizāciju “Ziedot.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. super akcija- tādiem cilvekiem jāpalīdz – visu mūžu smagi strādājis, šmaucies ar nodokļiem un nu – sagribās lielu pensiju – sametam priekš x-mas vismaz. Tāds tas Kaupers, tāds arī M.Brauns- nu pensija 130eros bet dzīvo cepuri kuldams un smiedams par durakiem – nodokļu maksātājiem.

  2. Kapēc tas Kaupars tikai māk kopēt Atbildēt

    give me Five, ir amerikaņu izteiciens ko sak lai saskandinātu plaukstas. tas jau tur populārs 30 gadus, bet tagad kopycat kaupars ir atkal nošpikojis…. ko viņs dar ar savām kustībām no mick jagger.

  3. Pa radio ziņo: Palīdzēsim tiem, kuriem pensija tikai 142 eiro, bet kas palīdzēs tiem, kam pensija 73 vai 83 Eiro?

  4. Nu, pensionāru atbalstītāji, ir pienācis laiks noziedot 1.42 eiro, lai trūkumcietēji varētu atsperties. Es to izdarīju, bet jūs? Rīkojieties!

  5. Ja nebūtu bildē Kaupers, ieteiktu sociālajos tīklos.
    varējāt ielikt vai nu kādu no radio vai kādu reālu Latvijas večuku

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+