×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. decembris, 2013
Drukāt

Atklājas, ka Džons Lenons skolā tēlojis ”klases klaunu”

Foto- LETA/AFP Saglabājusies liecība, ka Džons Lenons tika nosūtīts uz pēcstundām.Foto- LETA/AFP Saglabājusies liecība, ka Džons Lenons tika nosūtīts uz pēcstundām.

This combination picture made up of handout images obtained from TracksAuction.com on November 11, 2013 shows two detention sheets dated 1955-56 from the Quarry Bank High School detailing detentions given to late former Beatle John Lennon during his time as a student there. Along with other rock and pop memorabilia and collectables the detention sheets will feature in an auction by TracksAuction.com opening on November 22, 2013. RESTRICTED TO EDITORIAL USE - MANDATORY CREDIT " AFP PHOTO / TracksAuction.com" - NO MARKETING NO ADVERTISING CAMPAIGNS - DISTRIBUTED AS A SERVICE TO CLIENTS

Mūziķis Džons Lenons skolas laikā nav bijis diez ko paklausīgs – viņam bijis ”pilnīgs intereses trūkums” par mācībām, stundās traucējis ar savu uzvedību, uzņemotes ”klases klauna” lomu, kā arī  kaujoties ar skolasbiedriem. Tas atklājies izsolē svētdien, kad par 8437 mārciņām ((7120 latiem) izsolīti mūziķa Džona Lenona nosūtījumi uz pēcstundām.

“Eksbītls” 50.gados apmeklēja Kvarijbenkas zēnu vidusskolu dzimtajā Liverpūlē. Saglabājušies dokumenti parāda, ka viņš  reiz vienā dienā saņēmis nosūtījumu uz pēcstundām pat trīs reizes.

Uz divām lapām sarakstītie nosūtījumi tika iegrāmatoti 1955.gadā un vēlāk paglābti no sadedzināšanas.

Izsoli rīkoja Anglijas ziemeļrietumos bāzētā tīmekļa vietne “TracksAuction.com”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+