×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
5. decembris, 2014
Drukāt

Atklās Naumova personālizstādi “Krāsainā pasaule”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 9. decembrī, Ministru kabinetā kultūras ministre Dace Melbārde atklās Latvijas Mākslas akadēmijas profesora, rektora, izcilā ainavista un ievērojamākā plenērista mūsdienu Latvijas mākslā Alekseja Naumova personālizstādi “Krāsainā pasaule”, informē Valsts kanceleja.

Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane izteikusi prieku, ka Adventa laikā Ministru kabineta ēkā ienāk lielā māksla, ar ko varam patiesi lepoties. “Izstāde “Krāsainā pasaule” ir viens no pasākumiem, ko Valsts kanceleja iecerējusi, aizvadot Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu un sagaidot Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, lai radītu svētku sajūtu, stiprinātu patriotismu un valstiskuma apziņu,” piebilda Dreimane.

Izstāde tiks atklāta valdības namā plkst. 11.30. Par spilgto personību – mākslinieku, rektoru, pedagogu A.Naumovu un viņa sasniegumiem Latvijā un ārzemēs, kā arī par sajūtām, piedaloties izstādē, stāstīs kultūras ministre Dace Melbārde, bet gleznu autors stāstīs par izstādes saturisko un māksliniecisko koncepciju.

Gleznotājs mūs ievedīs savā krāsu pasaulē, parādot gan Latvijas ainavas ar Ventas rumbu, Rīgas panorāmu, Ķīpsalu, Alūksni, gan plašo pasauli ar Parīzi, Ņujorku, Vīni un Burano.

Pasākumā klāt būs arī Latvijas Mākslas akadēmijas studenti un pasniedzēji, J. Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas audzēkņi, kā arī Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolas jaunie talanti.

Izstāde Ministru kabineta telpās būs aplūkojama līdz 2015.gada 16.janvārim. Interesentiem iepriekš jāpiesaka apmeklējums pie Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta konsultantes Maijas Lāces pa tālruni 67082924 vai uz e-pastu: maija.lace@mk.gov.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+