×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. decembris, 2016
Drukāt

Atrasta “TU-154” fizelāža; domā, ka šodien atradīs arī “melnās kastes” (1)

Foto: AFP/Scanpix/LETAFoto: AFP/Scanpix/LETA

Ūdenslīdēji Melnajā jūrā 1,7 km attālumā no krasta 27 metru dziļumā atraduši svētdien avarējušās Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīnas “Tu-154” fizelāžas atlūzas.

Par to pirmdien, atsaucoties uz Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas Dienvidu reģiona meklēšanas un glābšanas nodaļas sniegto informāciju, vēstīja ziņu aģentūra “RIA Novostji”. Izteikta arī pārliecība, ka šodien varētu tikt atrastas lidmašīnas “melnās kastes”.

“Ūdenslīdēji atrada četrus fragmentus, viens no tiem bija apmēram četru metru dziļumā,” sacīja glābēju pārstāvis, kurš piebilda, ka daļa atrasto bojāgājušo pasažieru bija uzvilkuši glābšanas vestes.

Krievijas Federālais drošības dienests, Kremlis un citas atbildīgās institūcijas paziņojušas, ka nav atklātas pazīmes notikušā saistībai ar teroraktu. Pamata versija ir tāda, ka lidmašīna avarēja svešķermeņu iekļūšanas dzinējā, nekvalitatīvas degvielas, pilota kļūmes vai tehniska defekta dēļ.

Jau vēstīts, ka Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīna “Tu-154” ar 92 cilvēkiem svētdien avarēja dažas minūtes pēc pacelšanās Sočos. Ar to sagaidīt Jaungadu Sīrijā devās Krievijas armijas karavīri, Aleksandra Aleksandrova vārdā nosauktā Krievijas armijas dziesmu un deju ansambļa mākslinieki un žurnālisti.

Lidmašīna iegāzās Melnajā jūrā. Tiek uzskatīts, ka avārijā izdzīvojušo nav. Līdz šim ir atrastas 11 cilvēku mirstīgās atliekas un 154 ķermeņu daļas. Par notikušo ierosināta krimināllieta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tehnisks defekts, pilota kļūme – šīs abas versijas apgāž paši krievu paziņojumi, ka lidmašīna bija pilnīgā tehniskā kārtībā un to vadījis pieredzējis pilots. Svešķermenis dzinējā – bet lidmašīnai ir trīs dzinēji, kā tad
    tur visos trijos reizē nokļuva svešķermeņi, ja ar 1 vai 2 dzinējiem kādu laiku var noturēties gaisā un par to ziņot glābējiem? Nekvalitatīva degviela – jauna versija, vai tad aviācijas benzīns nav standartizēts, ka lidmašīnā var liet visu ko, kas pie rokas? Un tas viss zem tehniskā personāla un drošībnieku lupas. Nu nav ticamības šīm versijām!

Draugiem Facebook Twitter Google+