Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
11. augusts, 2015
Drukāt

Ātrie kredīti – ērts finanšu risinājums

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ātrais kredīts ir ērts veids, kā aizņemties sev nepieciešamo naudas summu. Visbiežāk internetā noformējamie ātrie kredīti tiek izsniegti uz salīdzinoši neilgu termiņu, tādēļ tie vispiemērotākie būs īslaicīgas nepieciešamības gadījumā, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algai vai radušies kādi neplānoti izdevumi.

Būtiski, ka šāda veida kredīts ir ērti noformējams – to izdarīt var ar interneta starpniecību, nereti arī telefoniski vai ar sms palīdzību. Beidzamās no minētajām iespējām gan pieejamas sākot ar otro aizņemšanās reizi, kad jau ir veikta lietotāja reģistrācija attiecīgā aizdevēja mājas lapā. Ja izvēlēsies sms kredītu, tad zini, ka tas piesakāms vienkārši – nosūtot vienu īsziņu, un būs labs risinājums, ja kredīts nepieciešams steidzami, bet blakus nav datora ar interneta pieslēgumu.

Visbiežāk šie īstermiņa aizdevumi tiek izsniegti uz 30 dienām. Tas nav daudz, tomēr ir pietiekami, lai kredītu būtu iespējams atmaksāt no nākamās algas vai kādiem citiem ienākumiem. Izvēloties piemērotāko aizdevēju, vērts pievērst uzmanību tam, vai kredīta atmaksas summa mainās atkarībā no izvēlētā atmaksas termiņa. Ja ne, tad izdevīgāk izvēlēties maksimālo kredīta atmaksas termiņu, tā nodrošinoties pret iespējamām problēmām vai liekiem tēriņiem. Piemēram, daudzi aizdevēji piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksas – ņemot vērā, ka kredītam netiks piemērota nekāda procentu likme, ieteicams kredītu ņemt uz maksimālo termiņu pat tad, ja zini, ka to varēsi atmaksāt jau pēc pāris dienām. Tādā veidā būsi drošs, ka pat neparedzētu situāciju gadījumā varēsi sevi pasargāt no lieka uztraukuma un naudas līdzekļu izdošanas – lai gan vairums aizdevēju nepieciešamības gadījumā piedāvā kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, tas ir maksas pakalpojums.

Svarīgi arī piebilst, ka visbiežāk pirmie kredīti tiek izsniegti mazākā apmērā, taču, aizņemoties atkārtoti, maksimālā kredīta summa palielinās. Izvēlies aizdevēju, kurš izsniedz tev nepieciešamo aizdevuma summu!

Kā notiek pieteikšanās aizdevumam?

Vispirms jāizvēlas piemērotākais aizdevējs. Ņemot vērā plašo piedāvājumu, izvēles iespēja ir plaša. Visvienkāršāk īsto kredītdevēju izvēlēties, salīdzinot vairākus faktorus – piemēram, jau minēto pieejamo aizdevuma summu, vecuma ierobežojumu un citas nianses.

Kad esi izvēlējies aizdevēju, nepieciešams veikt reģistrāciju aizdevēja mājas lapā un no sava bankas konta pārskaitīt reģistrācijas maksu. Šeit būtiski atcerēties, ka reģistrācijas maksa, kas ir EUR 0,01, jāpārskaita no tā bankas konta, uz kuru nepieciešams pēc tam pārskaitīt aizdevumu.

Kad esi pieteicies aizdevumam, norādot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, kredīta pieteikums tiek izskatīts.

Kredīta pieteikums tiek izskatīts vien dažu minūšu laikā, un pozitīva lēmuma gadījumā, pēc neilga brīža prasīta naudas summa tiks pārskaitīta uz norādīto bankas kontu.

Ātrie kredīti  – ērtākais no finanšu risinājumiem! Piesakies tam jebkurā sev ērtā laikā un saņem to bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

 

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzē (1)Vistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (7)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+