×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
30. maijs, 2017
Drukāt

Austrālija aizliegs pedofiliem ceļot uz ārzemēm

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Austrālija plāno aizliegt notiesātiem pedofiliem ceļot uz ārzemēm, otrdien paziņoja valdība. Īstenojot šādus soļus, Kanbera vēlas no ekspluatācijas pasargāt Dienvidaustrumāzijas mazaizsargātos bērnus.

Austrālijas pedofili ir bēdīgi slaveni ar to, ka dodas lētos brīvdienu braucienos uz tuvīnajām Dienvidaustrumāzijas un Klusā okeāna valstīm, lai tur izmantotu bērnus.

Ārlietu ministre Džūlija Bišopa sacīja, ka anulēs pases 20 000 pedofilu, kas ir iekļauti dzimumnoziegumus pret bērniem pastrādājušo noziedznieku valsts reģistrā atbilstoši likumam, kas drīzumā tiks pieņemts parlamentā.

“Pieaug sabiedrības bažas par mazaizsargāto bērnu seksuālo ekspluatāciju, un sabiedrības bažas ir pamatotas,” ministre sacīja žurnālistiem.

Teju 800 pret bērniem dzimumnoziegumus pastrādājušās personas pērn no Austrālijas devušās uz ārzemēm. No viņiem aptuveni trešā daļa devusies uz Dienvidaustrumāzijas zemēm, viņa sacīja.

“Būs jauns likums, kas Austrāliju padarīs par pasaules līderi centienos pasargāt mūsu reģionā mazaizsargātos bērnus no seksa tūrisma,” uzsvēra ministre.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+