×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. jūlijs, 2015
Drukāt

Austrija plāno slēgt vēstniecības Baltijas valstīs; no 24.jūlija tiks slēgta Beļģijas vēstniecība (2)

Foto - LETAFoto - LETA

24.jūlijā tiks slēgta Beļģijas vēstniecība Latvijā. Līdz 2018.gadam tiks slēgta arī Austrijas vēstniecība. Turpmāk lietas, kas attiecas gan uz Beļģiju, gan Austriju, tiks risinātas vēstniecībās Stokholmā, ziņo portāls “irir.lv”.

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes profesors Ojārs Skudra portālam izteicies, ka iemesli slēgšanai varētu būt atšķirīgi un Austrijas vēstniecības gadījumā – citādāks nekā oficiāli tiek pausts. Skudra norāda, ka Austrijas pašreizējai politiskajai vadībai ir pozitīva nostāja pret Krieviju. Vēstniecību slēgšana Baltijā un vēlme turpmāk atvērt vēstniecības Moldovā, Gruzijā vai Baltkrievijā varētu būt izskaidrojama ar cerību palielināt uzņēmēju interesi sadarboties ar attiecīgajām valstīm.

Savukārt Beļģijas vēstniecība, pēc Skudras domām, tiek slēgta tāpēc, ka līdz šim ne politiski, ne ekonomiski Latvijai nav izveidojušās attiecības ar Beļģiju. Iespējams, vēstniecība plāno ietaupīt uz tā rēķina, ka visus jautājumus var saistībā ar Latviju var kārtot turpat NATO un ES institūcijās Briselē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. JOKA PĒC VĒSTNIECĪBAS NESLĒDZ!!! KAS NO MUMS TIEK SLĒPTS???????????????? DABĪGI, KA ZIN, KO NO MUMS SLĒPJ!!!!!!!!

  2. varbūt zin to, ko no mums slēpj ???

Draugiem Facebook Twitter Google+