Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
7. maijs, 2015
Drukāt

Azerbaidžāna opozīcijas līderim piespriež sešarpus gadus cietumā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Azerbaidžānas tiesa vienam no vadošajiem opozīcijas aktīvistiem Faradžam Kerimli piespriedusi sešarpus gadus cietumā par narkotiku tirdzniecību. Apsūdzības, kā norāda valdības kritiķi, ir politiski motivētas.

Baku smago noziegumu tiesa atzinusi, ka opozīcijas partijas “Musavat” vicepriekšsēdētājs ir vainīgs vērienīgā narkotiku tirdzniecībā, paziņoja viņa advokāts Neimats Kerimli. Opozicionārs atteicies tiesā uzstāties ar pēdējo vārdu un apsūdzības noraidījis kā safabricētas, sacīja advokāts.

Apsūdzētais bijis atbildīgs par partijas tīmekļa vietni un mājas lapu sociālajā tīklā “Facebook”, ko viņš izmantojis, lai liecinātu par prezidenta Ilhama Alijeva režīma korupciju, skaidroja advokāts. Opozicionāra brālim Siradžam martā tika piespriesti seši gadi cietumā.

Azerbaidžānas varasiestādes ar brutālām metodēm cenšas apslāpēt jebkādas sabiedrības neapmierinātības izpausmes. Cilvēktiesību aktīvisti apsūdz valdību, ka tā izmanto safabricētas apsūdzības, lai kritiķus ieslodzītu cietumos.

Pievienot komentāru

Merkele sola ekonomisko augsmi un stabilitātiVācijas valdošās Kristīgo demokrātu savienības (CDU) gadskārtējā konferencē Esenē kanclere Angela Merkele solīja saglabāt ekonomisko augsmi un politisko stabilitāti valstī un saņēma delegātu uzticību vadīt partiju nākamgad paredzētajās parlamenta vēlēšanās.
Draugiem Facebook Twitter Google+