Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. aprīlis, 2015
Drukāt

Balso – kurš atgriezīsies šovā “Dejo ar zvaigzni”!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nē, tas nav 1. aprīļa joks, viss ir nopietni un patiesi – šodien tiek izsludināts balsojums, kurš noteiks, kuram dalībniekam jau šo svētdien būs iespēja atgriezties šovā “Dejo ar zvaigzni”.

No šodienas 6:00 rītā līdz pat svētdienas šova tiešraidei Tev un tikai Tev, šova skatītāj un portāla Skaties.lv lasītāj, būs iespēja noteikt to pirms tam izbalsoto dalībnieku, kurš vēl mums nav atrādījis savu pēdējo priekšnesumu. Balsošanu vari atrast portāla Skaties.lv “Dejo ar zvaigzni” īpašajā sadaļā.

Noteikumi

Tie ir pavisam vienkārši. Balsot varēsi no šodienas, 1. aprīļa, plskt. 6:00, līdz sestdienas, 4. aprīļa, plkst. 23:59. Balsojuma rezultāti tiks paziņoti svētdien, 5. aprīlī šova “Dejo ar zvaigzni” šova laikā.

IELĀGO! Balsošanas rezultāti būs publiski apskatāmi līdz piektdienas vakaram, pēc tam balsošanas rezultātus vairs apskatīt nevarēs, lai saglabātu intrigu līdz pat svētdienas vakaram, jo arī paši dalībnieki nezinās, kāda ir balsojuma gaita.

Iespēja balsot būs par gandrīz visiem līdz šim izbalsotajiem, izņemot Elmāru Tanni, kurš joprojām dziedē savainoto kāju. Tātad balsot vari par Ansi Pūpolu, kurš šovu pameta otrajā nedēļā, Aleksandru Sokolovu, kas, neskatoties uz skandāliem, pēdējo deju nodejoja trešajā uznācienā, Lolitu Novikovu, kuras pēdējais valsis tika nodejots ceturtajā sērijā, Annu Lieckalniņu, kas tika izbalsota aizpagājušajā raidījumā un Lieni Greifāni, kura pārsteidzoši šovu atstāja pavisam nesen.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+