×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. augusts, 2012
Drukāt

Balva inovatīvām skolām un skolotājiem

Vēl tikai līdz 31. augustam Izglītības un zinātnes ministrija aicina pieteikt pretendentus Latvijas “Izglītības inovācijas balvai 2012”. Balva, kas šogad tiks pasniegta otro reizi, iedibināta ar mērķi atpazīt, popularizēt un sekmēt inovatīvus projektus izglītības jomā, aicinot pedagogus piedalīties un iesniegt savus praktiskos priekšlikumus izglītības nozares sniegto pakalpojumu uzlabošanai, lai veicinātu izmaiņas izglītības nozarē kopumā.

Pērn galveno balvu ieguva Druvienas pamatskola, kurā skolojas ne tikai bērni, bet uz izglītojošām nometnēm ierodas interesenti no visas Latvijas, kā arī pedagogu grupa no Rīgas Angļu ģimnāzijas.

Pieteikumus balvai, kas ir Atzinības raksts un naudas balva 1000 latu apmērā, var iesniegt četrās kategorijās: mācību priekšmetu apguve, skolas vide, resursi un izglītības sistēma Latvijā. Pieteikumus balvai var iesniegt pedagogs vai pedagogu grupa, pedagogu profesionālās asociācijas, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība, Latvijas Izglītības vadītāju asociācija, izglītības iestādes, IZM un tās padotības iestādes un nevalstiskās organizācijas, kuras darbojas izglītības jomā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+