Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
23. aprīlis, 2014
Drukāt

Balvos gaidīs Bibliotēku nakts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bibliotēku nedēļas ietvaros 25. aprīlī Balvu Centrālajā bibliotēkā neierastā laikā, no plkst. 19.00-22.00 jau piekto reizi notiks Bibliotēkas nakts aktivitātes – šoreiz “Mežs ienāk bibliotēkā”, vēsta bibliotēkas pārstāvji.

Šajā vakarā ierastās bibliotēkas telpas pārvētīsies radošajās darbnīcās, filmu istabās un erudīcijas kambaros. Ikviens varēs minēt krustvārdu mīklas, spēlēt spēles, sacensties likt puzles, minēt mīklas, salikt tautasdziesmas, veidot no dabas materiāliem putniņus, uzzināt par Biolat un Elier veselīgo skuju produkciju, izgatavot koka barotavas “grāmatām”, spēlēt medības un vairāk par tām uzzināt, mēroties spēkiem orientēšanās trasītē.

Aprīlis bibliotēkām ir īpašs mēnesis, jo visā Latvijā no 22.-27. aprīlim notiek Bibliotēkas nedēļas aktivitātes. Šogad bibliotēku nedēļa ir veltīta veselībai, un tās vadmotīvs ir “Informēts un vesels!”

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+