Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
23. aprīlis, 2014
Drukāt

Balvos gaidīs Bibliotēku nakts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bibliotēku nedēļas ietvaros 25. aprīlī Balvu Centrālajā bibliotēkā neierastā laikā, no plkst. 19.00-22.00 jau piekto reizi notiks Bibliotēkas nakts aktivitātes – šoreiz “Mežs ienāk bibliotēkā”, vēsta bibliotēkas pārstāvji.

Šajā vakarā ierastās bibliotēkas telpas pārvētīsies radošajās darbnīcās, filmu istabās un erudīcijas kambaros. Ikviens varēs minēt krustvārdu mīklas, spēlēt spēles, sacensties likt puzles, minēt mīklas, salikt tautasdziesmas, veidot no dabas materiāliem putniņus, uzzināt par Biolat un Elier veselīgo skuju produkciju, izgatavot koka barotavas “grāmatām”, spēlēt medības un vairāk par tām uzzināt, mēroties spēkiem orientēšanās trasītē.

Aprīlis bibliotēkām ir īpašs mēnesis, jo visā Latvijā no 22.-27. aprīlim notiek Bibliotēkas nedēļas aktivitātes. Šogad bibliotēku nedēļa ir veltīta veselībai, un tās vadmotīvs ir “Informēts un vesels!”

Pievienot komentāru

Kāpēc tēvs nestrādāja čekā... Saruna ar Ingu Gaili un Dāvi Auškāpu1. novembrī "Dirty Deal Teatro" pirmizrādi piedzīvos Ingas Gailes luga "Tēvs varonis’69" Dāvja Auškāpa režijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+