Mobilā versija
+1.7°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
23. aprīlis, 2014
Drukāt

Balvos gaidīs Bibliotēku nakts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bibliotēku nedēļas ietvaros 25. aprīlī Balvu Centrālajā bibliotēkā neierastā laikā, no plkst. 19.00-22.00 jau piekto reizi notiks Bibliotēkas nakts aktivitātes – šoreiz “Mežs ienāk bibliotēkā”, vēsta bibliotēkas pārstāvji.

Šajā vakarā ierastās bibliotēkas telpas pārvētīsies radošajās darbnīcās, filmu istabās un erudīcijas kambaros. Ikviens varēs minēt krustvārdu mīklas, spēlēt spēles, sacensties likt puzles, minēt mīklas, salikt tautasdziesmas, veidot no dabas materiāliem putniņus, uzzināt par Biolat un Elier veselīgo skuju produkciju, izgatavot koka barotavas “grāmatām”, spēlēt medības un vairāk par tām uzzināt, mēroties spēkiem orientēšanās trasītē.

Aprīlis bibliotēkām ir īpašs mēnesis, jo visā Latvijā no 22.-27. aprīlim notiek Bibliotēkas nedēļas aktivitātes. Šogad bibliotēku nedēļa ir veltīta veselībai, un tās vadmotīvs ir “Informēts un vesels!”

Pievienot komentāru

Mežaparka estrādes pārbūve var maksāt daudz dārgāk nekā plānots (3)Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas konkursā saņemtie pretendentu piedāvājumi par sešiem līdz desmit miljoniem eiro pārsniedz tam paredzēto finansējumu, informējot par konkursa pretendentiem,
Draugiem Facebook Twitter Google+