×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
17. oktobris, 2012
Drukāt

Banka aicina krāt «gudrības» punktus


Foto - LETAFoto - LETA

“Swedbank” izgudrojusi, kā paskubināt klientus, iepērkoties parastajos veikalos vai internetā, biežāk izmantot “Mastercard” debetkartes vai kredītkartes. Turpmāk par visiem pirkumiem klientiem krāsies “gudrības” punkti. 


 

Sakrāto punktu skaitu ietekmēs ne vien pirkumu apmēri, bet arī naudas uzkrājumi bankā – atlikums kontos, depozītu un krājkontu apmērs. Jo lielāks būs šis uzkrājums, jo vairāk punktu dos katrs ar karti iztērētais lats.

Kāds no iekrātajiem punktiem labums, klients var uzzināt mājas lapā www.gudriepunkti.lv, kurā šim pasākumam veltīta speciāli izveidota jauna programma ar tādu pašu nosaukumu. Labumi, kurus varētu saņemt uzcītīgs punktu krājējs, te sašķiroti četrās grupās: prāta pārbaudes, izklaidējošas spēles, semināri, dažādas mobilās aplikācijas, piemēram, “Laiks biznesam”, “Latvijas modernā māksla”, “Mūsdienu Latvijas virtuve”, kurās apmeklētājs ātri var iegūt zināšanas par viņu interesējošo tēmu. Jaunās programmas radīšanā banka iesaistījusi vairāk nekā 30 lietpratējus jaunākajās tehnoloģijās, sportā, kulinārijā, mūzikā, mākslā un citās nozarēs.

Kā stāsta “Swedbank” Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs un valdes loceklis Ģirts Bērziņš, nozares esot izraudzītas, izmantojot “Snapshots” oktobrī veikto aptauju, kurā vairāk nekā tūkstotis abu dzimumu pilsētu un lauku iedzīvotāji atbildējuši, par ko ikdienā viņi interesējas visbiežāk. Izmantojot šīs aptaujas rezultātus, programmas izstrādē piedalījušies Leļļu teātra aktrise Santa Didžus, kinokritiķe Dita Rietuma, jauno tehnoloģiju pazinējs Kristaps Skutelis, uzņēmuma “Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds un citi nozaru pārzinātāji.

Viena no programmas veidotājām, aktrise Santa Didžus stāsta, ka programmā iekļautās spēles pirmie pārbaudījuši viņas bērni, no neinteresantākajām atsakoties un atstājot aizraujošākās.

Viena programmas sadaļa, piemēram, veltīta ātrākai valodas apgūšanai un vārdu krājuma veidošanai. “Labāk lai mans bērns apgūst jaunas zināšanas un prasmes, nevis internetā nosit laiku ar apšaubāmas kvalitātes blēņām,” viņa saka.

Ģirts Bērziņš uzskata, ka bankas kontos uzkrātā nauda ir lielākā drošībā, nekā turot to mājās, ja ņem vērā Latvijas nodomu no 2014. gada 1. janvāra pāriet uz eiro valūtu. “Latvijas iedzīvotājiem būs jātiek vaļā no visām latu un santīmu monētām 1100 tonnu apjomā, citādi tās zaudēs savu vērtību,” viņš piebilst.

Viņaprāt, piedāvājumam krāt punktus ir dziļāka jēga, nekā varētu šķist pirmajā acumirklī, – lai ļaudis prātīgāk tērētu savu ikdienā dažkārt grūti nopelnīto naudu un veidotu naudas uzkrājumus nebaltām dienām.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+