“Barcelona” sakauj Milānu, “Galatasaray” uzvar Vācijā 0

UEFA Čempionu līgas cetyurtdaļfinālistu pulkam pievienojušās “Barcelona” un Stambulas “Galatasaray” komandas.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 201

“Barcelona” 0:2 zaudējums pirmajā spēlē Milānā un pēdējo nedēļu neveiksmes pielēja eļļu uguni – vai Lionels Messi ar kompāniju spēs atspēlēt šķietami neatspēlējamo (divu vārtu deficītu bez izbraukumā iesistiem vārtiem Čempionu līgā vēl nebija atspēlējis neviens) un uzlauzt Milānas katenačo aizsardzību?! Ja pie šādu lietu kārtošanas ķeras pats Mesi, tad varam teikti – izdevās. Milānai spēle sākās pēc sliktākā scenārija – jau piektajā minūtē sešu (!) aizsargu ielenkumā Mesi tomēr pamanījās apstrādāt bumbu un no soda laukuma līnijas raidīt vārtu devītniekā. Ātrie vārti līdzvaroja abu komandu izredzes, 40. minūtē tas pats Mesi jau panāca izlīdzinājumu divu spēļu summā. Lai gan dažus mirkļus iepriekš “Barcelona” varēja iekulties pamatīgā ķezā – 18 gadus jaunais milānietis Njangs no laukuma centra aizmuka vienatnē pret vārtsargu Valdezu, sita šķietami precīzi garām vārtsargam, taču trāpīja pa vārtu stabu. Ja Njangs trāpītu, Barselonai būtu jāiesit četri vārti… Otrajā puslaikā “Barcelona” pierādīja, ka var iesist arī četrus, taču tas bija cits spēles scenārijs un to ar savu roku rakstīja “Barcelona”.

Stambulas “Galatasaray” divu spēļu iznākumu izšķīra pirmā puslaika izskaņā, Gelzenkirhenes vārtos bumbas iesitot Altintopam un Jilmazam. Mājiniekiem uzvarai divu spēļu summā vajadzēja ne tikai atspēlēties, bet arī uzvarēt. Neizšķirtu panākt izdevās, izmisīgos mēģinājumus izglābties pretuzbrukumā pieliktajā laikā izgaisināja Buluts. “Galatasaray” Čempionu līgas ceturtdaļfinālā spēlēs pēc 12 gadu pārtraukuma.

UEFA ČEMPIONU LĪGA

“Barcelona” – “Milan” 4:0 (2:0). Messi (5., 40.), Villa (55.), Alba (92.). Pirmajā spēlē 0:2.

“Schalke” – “Galatasaray” 2:3 (1:1). Noištadters (17.), Bastoss (63.) – Altintops (37.), Jilmazs (42,.), Buluts (90.+5.). Pirmajā spēlē 1:1.