Basketziņas īsumā: Tamane vēl bez zelta 0

Turcijas čempionāta finālā zelta medaļas vēl netika kārtas Georga Dikeulaka trenētās Fenerbahce” kaklos, kas trešajā mačā ar 86:92 piekāpās “Galatasaray”, tomēr sērijā ir vadībā ar 2-1.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Zaudējums tika piedzīvots pretinieka laukumā un tās fanu tribīnēs sakurtajā ellē. Nākamajā spēlē komandas jau būs mainītās lomās un savus pretiniekus zemē būs gatava iedzīt zilidzeltenā “Fenerbahce” fanu armija. Zane Tamane šovakar 17 minūtēs guva 10 punktus (5/4, 2/2) un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

# Lietuvas čempionāta finālā Kauņas “Viči-Aistes” izlīdzināja rezultātu (1-1) pret Viļņas “Kibirkštis”, ar 92:68 uzvarot pretinieka laukumā. Aija Putniņa 14 minūtēs guva 11 punktus (4/3, 6/5) un izcīnīja četras atlēkušās bumbas.

# Zviedrijas čempionāta pirmajā fināla spēlē Noršēpingas “Dolphins” ar 87:62 pārspēja Sēdertelji, Edgars Jeromanovs 22 minūtēs guva septiņus punktus (3/2, 5/1) un atdeva četras rezultatīvas piespēles.

# LBL-2 finālā sacentīsies regulārās sezonas pirmo divu vietu ieguvēji “Barons kvartālsd” un VEF. Pusfinālā otrajā spēlē Jāņa Rimbenieka trenētie vefieši izbraukumā ar 77:70 (34:33, Strāķis 19; Krūmiņš 20) pārspēja “Liepājas lauvu” otro komandu.

# Lietuvas izlases galvenais treneris, 2009. gadā ar Latvijas izlasi strādājušais Ķestutis Kemzura nosaucis Lietuvas izlases kandidātus olimpiskajam kvalifikācijas turnīram. Viņu vidū iekļaut arī “VEF Rīga” spēlējošais Antans Kavaļausks.

# Lietuvas basketbola federācijas prezidents Arvīds Sabobis skaidri licis noprast, ka galvenais klubu turnīrs arī nākamajā sezonā būs LKL čempionāts un tajā jāspēlē visiem valsts labākajiem klubiem. Otrā vieta prioritāšu sarakstā atvēlēta Eirolīgai un tikai pēc tam – VTB līgai.

# Ukrainas basketbola federācijas prezidents Aleksandrs Volkovs paziņojis, ka Ukraina negrasās nodot savas Eiropas kausu atlases tiesības VTB līgai un darīs visu, lai prioritāte būtu Ukrainas čempionāts, vēsta isport.ua. Tikmēr Kijevas “Budivelnik” prezidents jau paziņojis – ja būs jāizvēlas, komanda spēlēs nacionālajā čempionātā nevis VTB līgā.