×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
15. marts, 2016
Drukāt

Bauskas Kantri festivāls izziņo māksliniekus; būs arī jauno mūziķu skatuve (2)

Foto - LetaFoto - Leta

8.un 9. jūlijā Bauskā norisināsies Bauskas Kantri festivāls, kas šogad svin pilngadību, aģentūru LETA informēja festivāla sabiedrisko attiecību un mediju menedžere Vivita Leismane.

Šodien festivāla rīkotāji izziņojuši pasākuma dalībniekus: grupu “Wayne Law” no Austrālijas, “Jonis” no Lietuvas, “Kaidi&Barn Brothers” no Igaunijas, “Dutch Eagles” no Nīderlandes, kā arī Latvijas grupu “Dakota”, “Flame&Rolltones”, “Tequila”, Aivars Birzmalis, “Sestā jūdze”, “Apvedceļš”, Aldis Rullis, “Klaidonis”, “Jauna diena” un dziedātājs Mārtiņš Jātnieks.

Šogad festivāla jaunums ir festivāla sadarbības partnera portāla “Draugiem.lv” jauno mūziķu kantri skatuve, kur organizatori dos iespēju uzstāties jaunajiem māksliniekiem. Konkursa noteikumi būs pieejami “Draugiem.lv”, bet aprīlī būs zināmas tās jaunās grupas, kas uzstāsies festivālā.

Septiņpadsmit gadu laikā Bauskas Kantri festivālā piedalījušās 26 Latvijas grupas un 32 ārvalstu grupas no ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Slovākijas, Beļģijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Luksemburgas, Dānijas, Krievijas, Igaunijas un Lietuvas, atgādināja rīkotāji.

“Katru gadu festivāls pulcē tūkstošiem kantri mūzikas cienītāju gan no Latvijas, gan no tuvākām un tālākām ārzemēm. Festivāla laikā apmeklētajiem tiek piedāvātas plašas izklaides iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem, iespēja nobaudīt latviešu virtuves ēdienus, leģendāro Bauskas alu. Otrā diena sākas ar bezmaksas koncertu pilsētās centrā un līnijdeju aktivitātēm,” skaidroja Leismane.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tur praktiski nav nevienas kantrīgrupas. Kāpēc festivāla rīkotāji to zaļumballi ir nosaukuši par kantrīfestivālu?

  2. Kāpēc nepiedalās Linita? Country bez Linitas???

Draugiem Facebook Twitter Google+