×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. aprīlis, 2014
Drukāt

BBC vēsta par “krievu aģenti Ždanoku” (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Krievu savienības līdere, Eiroparlamenta deputāte Tatjana Ždanoka piedalās otrajā brīdinājuma piketā alejā pretim Ministru kabinetam, lai paustu atbalstu krievu skolām Latvijā.

Britu raidkorporācija BBC vēsta par Latviju Eiropas Parlamentā (EP) pārstāvošo pretrunīgi vērtēto politiķi Tatjanu Ždanoku, pār kuru uzgūlusies “krievu aģentes” ēna.

Publikācijā iezīmēta Ždanokas biogrāfija un arī Latvijas vēstures līkloči.

BBC vēsta par Ždanokas viesošanos Krievijas okupētajā Krimā Kremļa sarīkotā “referenduma” laikā, uzdodoties par balsojuma novērotāju.

Britu raidkorporācija norāda, ka EP deputāta Kārļa Šadurska vēršanās policijā ar iesniegumu pret citu EP deputāti no Latvijas ir simbolisks apliecinājums nesaskaņām Latvijas kopienu starpā. Kā jau ziņots, Drošības policija (DP) veic pārbaudi par iesniegumu, kurā Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Kārlis Šadurskis (V) lūdzis izvērtēt kriminālprocesa sākšanu pret EP deputāti Tatjanu Ždanoku (LKS).

Šadurskis 18.martā vērsās Ģenerālprokuratūrā, lūdzot ierosināt kriminālprocesu un saukt pie atbildības Eiroparlamenta deputāti Ždanoku par dalību un darbību organizācijās, kuru mērķis ir atjaunot PSRS, tādējādi faktiski vēršoties pret Latvijas Republikas konstitucionālo iekārtu un valsts neatkarību.

Viena no organizācijām, ar kuru aktīvi sadarbojas Ždanoka, ir kustība Krievijā “Sutj Vremenji”, kuras pamatdokuments, manifests, nepārprotami vēsta mērķi atjaunot PSRS visā tās integritātē, kas iekļauj arī Latvijas Republiku. Organizācijas atzars darbojas arī Latvijā. Ar kustību saistītajās interneta vietnēs atklāti tiek izmantota un slavināta PSRS simbolika un citi materiāli, kas saistāmi ar genocīdu pret cilvēci.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pēdējais laiks interfrontietei un aicinātājai likvidēt Latvijas valstiskumu un visādu protestu organizētājai atņemt pilsonību un jaturpinās pretvalstisku darbību izraidīt no valsts.

  2. nekauņa un neliete

  3. Nekauņa tiešām liela,varbūt aģente….Naida vairotāja 100% .

Draugiem Facebook Twitter Google+